Čižmy nie sú iba v čiernej variante

Farby sa v móde prejavujú rôzne. Predovšetkým ich nachádzame na rôznych druhoch oblečenia, ale volíme ich iba vtedy, keď sa nám stopercentne páči. Navyše každé ročné obdobie v sebe nesie určitú farbičku, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa jedného krásneho dňa stretnú na ulici dve slečny, ktoré majú úplne totožný look. Najmä teraz na jar je farieb okolo nás habadej a móda navyše udáva to, že pestrosti sa medze nekladú, a to najmä v módnom odvetví. Pokiaľ si teda neoživíte svoj šatník farebnejšími kúskami, nemôžete predpokladať, že sa stretnete s pozitívnymi ohlasmi z radov nákupných maniačiek.

Navyše farby sa nepremietajú len do oblečenia, ale aj predovšetkým do obuvi. Pokiaľ neviete, ako rozžiariť svoj look, skúste to práve s obuvou. Nemusíte sa však desiť, že pri terajších chladných ranách budete musieť chodiť v pestrofarebných balerínkach, v ktorých vám bude predsa len trochu chladnejšie. Stačí vytiahnuť aktuálny zimný trend, ktorý sa neradí práve k tým najteplejším variantom. Skúste to s čižmami nad kolená, ktoré sú vyrobené z trochu ľahšieho materiálu, než ich poznáme. Avšak uvedomte si, že tieto čižmy neexistujú len v čiernej variante, ako si veľká rada z vás myslí. Skúste svoj denný look oživiť práve farbičkami, ktorými budú oplývať práve čižmy.

Bordová farba u čižiem jednoznačne vedie!

Najobľúbenejšou inou farbou ako je čierna, je na čižmách takzvaná bordová farba. Jedná sa o odtieň červenej, ktorý sa nosil najmä na jeseň. Pokiaľ však aj teraz na jar budete nosiť vyvýšené čižmy, je jasné, že sa táto farba bude skvele hodiť, pretože je ako stvorená pre chladnejšie počasie. Skvele vás navyše tento typ topánok môže ochrániť v počasí, ktorého sa počas jari samozrejme tiež dočkáte, a síce pred nečakanými dažďami a veľkým vetrom, ktorý vám bohužiaľ znepríjemní deň, a to nielen vďaka tomu, že vám rozhodí účes, ale že sa budú aj teploty pohybovať celkom nízko.