Pravidlá, ktoré udávajú, ako nosiť bielu

Milujete biele oblečenie a nosíte ho doslova každý deň? Možno ste nad tým nikdy nepremýšľali, ale nosiť bielu farbu má svoje pravidlá, ktoré sa musia brať do úvahy a ktoré sa musia dodržiavať. Biela farba je pomerne zradná, nemali by ju nosiť tí, ktorí sa najmä pri jedle vždy a za všetkých okolností pošpiní. Biela je farba odhaľujúce úplne všetko, čo je nutné mať neustále na mysli. Než si teda oblečiete bielu farbu, odporúčame sa držať niekoľkých zásad, vďaka ktorým si neurobíte hanbu. 

Ako už bolo spomenuté, farba biela je farbou zradnú. Každý ju má vo svojom šatníku, a to v požehnanom množstve, ostatne mnohí sa pri jej kombinovaní nezamýšľa a siahnu po tom prvom, čo nájdu v skrini. Najmä pri kombinovaní by sme mali byť obozretní, mali by sme stále mať na pamäti nižšie uvedené pravidlá. Aká to sú? 

1) Všetko ide vidieť, dokonca aj to, čo sa nachádza pod ňou 

Už niekoľkokrát bolo spomenuté, že farba biela je farbou zradnú, pretože neustále odhaľuje to, čo by malo byť zahalené. Pod bielou farbou ide vidieť skutočne všetko, najčastejšie však podprsenka a tiež nohavičky. Dámy si pri nosení bielej farby neuvedomujú, že s ňou musí skombinovať aj svoju spodnú bielizeň. Najväčšie chyby robíme vtedy, keď si pod biele tričko dáme podprsenku výrazné farby, najčastejšie robíme chyby s čiernou podprsenkou. To isté platí aj pri bielych džínsov. Mnohé ženy sa domnievajú, že biele džínsy nepresvitajú, ale opak je pravdou. Biele džínsy sú rovnako zradné ako biele tričko a je nutné pod džínsy mať svetlé spodnú bielizeň. 

2) Kombinácia 

Kombinovať bielu farbu sa môže zdať úplne jednoduché. Mnohí sa domnievajú, že biela farba sa hodí k akejkoľvek inej farbe, ale opak je pravdou. Ak chcete bielu farbu s niečím kombinovať, je nutné siahnuť po oblečenie či doplnku kontrastné farby, teda najlepšie urobíte, keď siahnete po tmavo modrom, čiernom alebo prípadne po červenom doplnku. Kombinácia s inými svetlými farbami neprichádza do úvahy, nevyzerá to pekne a navyše nevynikne, ale skôr zaniknú v dave.