3 kabáty, s ktorými rozhodne neurobíte krok vedľa

Jeseň je opäť tu. Kto by to bol čakal, že tu bude takou rýchlosťou. To znamená, že sa začíname pomaly, ale iste trochu viac přioblékat, keď ideme z domu do práce. Predsa len sú rána trochu chladnejšie a dni začínajú byť celkovo sychravější.

Ak žiadny kabát nemáte, potom sa väčšinou obzeráte po nejakom takom v obchodoch. Lenže opäť je v obchodoch plno takých kabátov a vy zrazu neviete, ktorý si máte kúpiť, pretože sa vám páči úplne všetky. Rozhodnete sa teda zveriť sa do rúk módy. Práve tá tento rok na jeseň udáva pomerne rovnaké trendy ako vlani. Poďme si však povedať tri konkrétne kabáty, s ktorými tento rok na jeseň naozaj neurobíte krok vedľa. Navyše sa tiež budete môcť zamerať na ich vlnenú podobu, aby ste kabát mohli využiť aj počas zimy.

1) Kabát rovného strihu

Vlani bol kabát rovného strihu naozaj ťažký zohnať. Našťastie však tento rok sa už nejedná o nedostupný tovar. Od vlaňajška sa tento kabát takmer nezmenil, len sa pridali rôzne štýly, s ktorými ho môžete kombinovať. V minulom roku sme tento kabát mohli kombinovať len s elegantnými kúskami, pretože on sám bol pomerne elegantný kus. Tento rok sa však bude hodiť aj tým, ktorí milujú ležérnosť. Zrazu ho môžete počas jesene kombinovať aj s takými kúskami, ktoré sú veľmi pohodlné. Najlepšie urobíte, keď k nemu dáte mikinu s kapucňou, aby kapucňa trčala von, ďalej čiapku bez brmbolcom a k tomu obľúbené tenisky.

2) Kabát s klopy

Ani kabát s klopy tento rok nevyšiel z módy. Tento rok však nefrčia jeho krátka podoba, ale tá dlhá. Tento rok naozaj budete štýloví hlavne vtedy, ak si ho kúpite v dĺžke, ktorá siaha až do polovice lýtok. Tento rok s krátkymi podobami rozhodne dobre neurobíte.

3) Baloňáky

Kabát v štýle „baloňáky“ je tohtoročný hit jesene. Bohužiaľ tento kúsok nevyužívate asi cez zimu, ale opäť ho na seba budete môcť navliecť počas jari.