Po akom doplnku siahnuť

Každej žene záleží na tom, ako vyzerá. Preto si necháva záležať na svojom oblečení. Sledovanie módnych trendov je základom. Ovšem je potrebné brať do úvahy aj to, čo práve vašej osobe pristane. Pokiaľ zvolíte vhodný jesenný outfit, je potrebné ho doladiť k dokonalosti vhodnými doplnkami. Ktoré to v tomto období sú?

Šál

Jedným zo základných doplnkov by v tomto chladnom počasí mala byť zaručene šál. Pri výbere šály dbajte na kvalitný a príjemný materiál. Na krku je veľmi citlivá pokožka, a zle zvolený materiál by vám mohol byť nepríjemný. Nebojte sa siahnuť po bavlne, vlne alebo hodvábu.

Určite nie je na škodu, mať takých šál viac. Váš šatník by mal obsahovať šály ako neutrálnych farieb, tak tých výrazných. Neutrálne farby majú tú výhodu, že nemusíte uvažovať, či sa vám šál hodí či nehodia k vášmu outfitu. Ak zvolíte farbu výraznejšie, je potrebné zvážiť, či je vhodná.

Úzky pás

Tento rok sa nám do módy tiež vracia široké pásiky. Tieto pásky sa umiestňujú na blúzky alebo šaty do pása. Sú ozdobné a vďaka ich šírke a umiestnenie vytvorí siluetu presýpacích hodín. Pásky sú väčšinou kožené. Ak zvolíte čierny, nie je treba si lámať hlavu, k čomu ho nasadíte. Pri farebných treba vedieť farby kombinovať. Ak vás trápi menšie bruško, tak týmto opaskom ho zvládnete ľahko a štýlovo zamaskovať.

Čiapky

Mať aj hlavu v teple je dosť dôležitá vec. Ženy sa tohto pohodlia často vzdajú, pretože predstava nasadenie čiapky nie je práve ideálne. Mnohé z nás si tiež myslí, že im čiapky nepristanú. Treba sa ale nebáť experimentovať. Skúste si vyskúšať baret. Zaručujeme vám, že ten pristane každému a je navyše tento rok veľký hit.