Líčenie v jesennom období má svoje zásady

Tak ako s novým ročným obdobím meníme šatník, tak aj v líčení by mal byť rozdiel. Predsa len v lete sa každá z nás líči o niečo menej ako kedykoľvek inokedy. Podvedome vieme, že má pokožka v letných horúčavách dýchať a nie je potrebné ju zaťažovať viac väčším množstvom líčidiel. S ochladením tomu je inak a my môžeme vytiahnuť svoje líčidlá. A že ich teraz budeme potrebovať.

Rúže

Ak nie ste na líčenie pier vôbec zvyknutá, je na čase to zmeniť. Tohtoročná jesenná líčenie si rúž proste žiada. A nemyslite si, že to budú nejaké jemné farbičky. Pripravte sa na tmavo hnedú, vínovú a rudou. Je potrebné nájsť si ten správny odtieň. Ak sa s rúžom cítite stále nesvoja, skúšajte si ju nanášať najskôr len doma. A až si sama na seba zvyknete a budete sa cítiť dobre, vyrazte do ulíc.

Dymové líčenie

Tento štýl líčenia vám zaručí zmyselná pohľad, ktorému nikto neodolá. Kedysi sa takto líčil len na večierky, ale teraz je všetko inak. Pre toto výrazné líčenie je potrebné trochu cviku, aby pôsobilo profesionálne. K líčenie sa používajú dosť tmavé tiene, s ktorými je potrebné zaobchádzať opatrne. Toto líčenie obnáša tiež umenie tieňovanie. Preto najskôr naštudujte techniku ​​a potom si ju vyskúšajte, než nájdete to pravé pre vás. Špirály použite menej ako obvykle.

Tvárenka

Alebo tiež zdravíčko. Treba dodať si trochu farby do tváre. Nebojte sa, že sa vám podarí to s tvárenkou, ako sa hovorí prehnať. Naopak tohtoročné jesenné líčenie si to priamo vyžaduje. Preto sa nebráňte trošku pritlačiť na štetec.