Páni a ich módne trapasy a prešľapy

Aj keď množstvo mužov, ktorí sa zaujímajú o módu, rapídne stúpa, nájdu sa stále jedinci, ktorí nemajú o tom, čo sa nosí, ani poňatia. Práve tým je nutné vytknúť niekoľko módnych prehreškov, ktorých sa napokon dopúšťa niekedy všetci muži na svete. Ak spadáte do mužského sveta, mali by ste tiež o móde niečo vedieť. Dôvodom je to, že šaty skrátka robia človeka, a na základe toho, čo nosíte, vás ľudia na prvý pohľad súdi. Ľudia skrátka takí teraz sú, čo si budeme rozprávať. Prinášame vám preto zoznam módnych prešľapov, aby ste sa im prípadne mohli vyvarovať. 

Nielen ženy, ale naozaj aj páni občas siahnu vedľa, keď ráno vyberajú to, čo si vezmú na seba. Keďže ale nevstávajú s predstihom ako ženy, ich módne trapasy a prešľapy vidí niekedy každý človek, a to preto, že sa nestíhajú prezliecť. 

Aby ste sa prípadným módnym prešľapom vyvarovali už na prvýkrát, máme pre vás zoznam toho najčastejšieho, s čím páni hreší. 

Pestrofarebné košeľa s krátkym rukávom 

Košeľa s krátkym rukávom je pomerne chúlostivé téma, na ktoré má každý človek úplne iný, úplne odlišný názor. Nájdu sa tí, ktorí košeľa s krátkym rukávom milujú, nájdu sa ale aj jedinci, ktorí ho nenávidia. 

V prípade, že patríte k milovníkom tohto kúsku oblečenia, mali by ste investovať do košele s krátkym rukávom neutrálne farby. Pestrofarebné košele s krátkym rukávom, ktoré sú zvyčajne ešte väčšie veľkosti, sú jedným z mnohých faux pas, ktorých sa muži dopúšťa. 

Biele ponožky v sandáloch 

Keďže sa onedlho schovajú zimné topánky do botníkov a budú sa vyťahovať odľahčenejší typy obuvi, páni si musia uvedomiť, že sa konečne už tento rok musí vyhodiť pri triedení botníkov klasickej sandále na suchý zips, ktorý Česi najčastejšie nosí s bielymi ponožkami. Aj keď v zahraničí označujú túto kombináciu za poznávacie znamenie každého Čecha, je to ten najväčší módny hriech, ktorému páni nejako nemôžu stále odolať.