Oversized móda. Poznáte ju?

Hovorí vám niečo Oversized móda, a alebo netušíte o čom je reč? Tento pojem človek začína počúva stále z viacerých strán. Ak teda netušíte, čo sa pod týmto pojmom ukrýva, poďte si ju s nami predstaviť. 

Čo to teda je? 

Jedná sa o oblečenie, ktoré je o pár veľkostí väčší, než je potrebné. A áno je to účel, a nie iba nesprávny výber či neznalosť svojej veľkosti. V tomto je ukrýva kúzlo Oversized módy. Pokiaľ odhadnete správne tú väčšiu veľkosť a dobre to nakombinujete s ostatným oblečením budete naozaj vyzerať skvele. 

šaty 

Šaty z tohto štýlu módy sú snáď pre horúce leto tou najlepšou voľbou. Sú voľné, takže to znamená, že aj vzdušné! Keďže nie sú priliehavé zakryjú aj nedostatky, ktoré nechceme ukazovať svetu na obdiv. Takže ak vás trápi väčšie bruško, tieto šaty sú skvelá voľba. 

nohavice 

Sú typy nohavíc, ktoré by mali byť priliehavé a dokonale padnúť vašej postave. Že máte veľký problém také nájsť? Toto ale nie je problém v Oversized móde. Nohavice majú voľný strih teda zalichotí každej postave. Ale dajte si pozor, aby ste to s veľkosťou neprehnali a nepridali si kilá navyše. 

svetre 

Predstavte si chladný letný večer. Čo si vziať na seba, aby sme sa cítili pohodlne dáme? Odpoveďou na túto otázku je svetrík z Oversized módy! Tento svetrík bude báječný aj na jesenné či zimné dni. Zvoľte k nemu úzke nohavice, ako sú napríklad legíny či úzke džínsy. 

Zapáčila sa vám táto móda? Nebojte si ju ísť vyskúšať a prípadne sa poradiť s výberom veľkosti. Uvidíte, že si Oversized módu zamilujete.