Chcete byť in? Vašu hlavu musí zdobiť šatka alebo čelenka

Doplnky sú v súčasnej dobe opäť v kurze. Dnes zaujmete najmä tak, keď svoj hoci úplne obyčajný outfit oživíte vkusnými doplnkami, ktoré k outfitu dokonale padnú. Dnes sa veľmi hľadí na to, ako vyzeráte. Všetci žijú v online svete, majú určité predsudky a posudky. Ak nespĺňate určité kritériá, nie ste pre človeka atraktívnym. Je to veľká škoda, že sa opäť určuje povaha a krása človeka na základe toho, čo má na sebe. Aby ste teda zaujali na prvý pohľad, prinášame vám tipy na doplnky, vďaka ktorým urobíte vždy dobrý prvý dojem. 

O módnom svete možno aktuálne povedať, že ho pohltili retro kúsky. Retro sa vrátilo nielen do sveta módy, ale aj do sveta bývania, kde urobil naozaj obrovský boom. Zamerajme sa však na svet módy a pripomeňme si tie najhorúcejšie retro kúsky, ktoré sú opäť v móde. Paradoxne sa jedná o doplnky, s ktorými vykúzlite úplne perfektný look. 

Šatka je dnes povinnosťou 

Pamätáte si na doby, kedy ste nosili vo vlasoch uviazaný šatku? Väčšinou to bolo z toho dôvodu, že vám vlasy pri práci padali do očí, alebo že ste potrebovali, aby vám šatku sála pot. Dnes je šatka opäť späť a nosí sa najmä ako vkusný módny doplnok, ktorý pristane úplne každej žene. 

Nosiť ho môžu skutočne všetky ženy, či už sú dlhovlasé, krátkovlasé alebo holohlavé. Pristane skutočne každej žene a vďaka šatke vynikne tvár, na ktorý sa páni pri pozdrave uprú. 

Keď nie šatku, tak čelenka 

Môže sa stať, že si šatku nebudete vedieť uviazať. S tým si však nelámte hlavu, pretože obchody s tým tak trochu počítali. Rozhodli sa priniesť do módy čelenky, ktoré vyzerajú úplne rovnako ako klasické šatky. Len sú na gumu, teda sa nemusia uväzovať. Nikdy nebolo nosenia šatiek jednoduchšie! 

Čo sa týka farieb, vyniknú najmä červené šatky alebo pestrofarebné čelenky. Vždy sa rozhodujte na základe aktuálneho outfitu.