Aj dámy môžu oslniť s drevom. Už máte potrebné dreveno peňaženku?

Každý outfit môže byť dozdobený niečím výnimočným. Väčšinou sú to doplnky, ktoré vnesú do outfitu absolútne inej čaro a dajú mu úplne iný nádych. Ak patríte k nákupným maniačkám alebo sa zaujímate o módu, veľmi dobre viete, že masívne šperky už dávno vyšli z módy. Teraz sa svet zameriava najmä na jednoduché prstienky, ktoré sa nosia na niekoľkých prstoch jednej ruky, alebo sa zameriavajú na drevené doplnky, ktoré ešte donedávna boli len pre mužov. Našťastie značka BeWooden posunula hranice a vytvorila unikátny drevené doplnky i pre ženy, ktoré si je rozhodne zamilujú. 

Určite ste postrehli, že drevená móda sa dostala do módneho sveta. Všetko začalo drevenými motýliky, ktoré si páni pripínali na svoje krky ku košeliam. Jednalo sa a stále sa jedná o veľmi vkusný módny doplnok, ku ktorému je možné prikúpiť si drevené manžetové gombíky alebo tiež traky s drevenými aplikáciami. 

Drevenú módu ale obdivujú aj ženy, ktorým ešte donedávna nebolo dopriate a ktoré si nemohli kúpiť viac než detský drevený náhrdelník, ktorý sa nedá nosiť k moderným lookům. Našťastie sa dočkali. Značka drevené módy BeWooden prekvapila unikátnymi ženskými drevenými doplnkami. 

Motýliky, spony i peňaženky 

Človek by povedal, že z dreva toho vymyslieť veľmi nejde. Lenže opak je pravdou. Práve drevená móda je niečo, čo vo svojom šatníku nesmiete postrádať. Ženy si môžu vyberať zo širokého množstva motýlikov, ktoré sú obohatené o mašličku, aby sa tak rozlíšil dámsky a pánsky drevený motýľ. 

Okrem motýlikov mnohú nosiť ženy aj drevené spony, ktoré pripomínajú lesné zvieratá. Sú to krásne aplikácie vynímajúci sa najmä na saku alebo na krásnych dlhých šatách. 

Ak aktuálne hľadáte kvalitné peňaženku, ktorá sa vám po týždni nerozpadne v rukách, tiež ju nájdete v ponuke firmy BeWooden. Peňaženky majú krásne drevené zapínanie a aj keď sú drahšie, sú originálne a nikto ich určite v blízkom okolí nemá. 

Ponuka sa stále rozširuje 

Aj keď si človek myslí, že drevených doplnkov nemôže byť viac, opak je pravdou. Ženy si môžu vybrať zo širokej škály manžetových gombíkov alebo napríklad vkusné náramky, ktoré perfektne ladia s hodinkami.