Perové bundy – áno alebo nie?

Keďže je jeseň, teda nové obdobie, nová sezóna, na pulty v obchodoch sa dostávajú nové trendy, ktoré stojí za to si kúpiť. Medzi nimi sa však opäť ukazujú aj také kúsky, s ktorými sme dobre oboznámení, pretože ich poznáme z minulého roka. Sú ale tento rok rovnako tak populárne ako vlani alebo tento rok ich máme radšej nechať ležať v skrini, prípadne na pultoch obchodov?

Medzi kúsky, ktoré aktuálne nájdeme na pultoch obchodov a ktoré sme mohli zaznamenať v obchodoch už vlani, by sme mali zaradiť napríklad džínsové bundy s kožúškom. Tento kúsok je síce už z vlaňajška, ale tento rok nadobudol na takej sile, že tento rok sa bez neho rozhodne nezaobídete. Kúpiť by si ho mali nielen ženy, ale aj páni. Vlani ste o ne takmer ani nezavadili, tento rok je ale nájdete úplne všade. Najviac ich majú asi v obchodoch značky ZARA.

Ďalším kúskom, ktorý poznáme z vlaňajška, je taky páperová bunda. Tento rok sa na túto tému viedli pomerne dlhé diskusie, pretože tento kúsok mal svoje nepriateľa, ale aj svojich nadšencov. Pre niekoho je páperová bunda síce možností, ako sa najlepšie zahriať, ale je to tiež kúsok, ktorý pomerne zväčšuje – bohužiaľ objem na tele nerobí taký dojem, ako u vlasov. Poďme si teraz povedať, či sa ju tento rok oplatí kúpiť alebo či radšej máme siahnuť po inom type búnd.

Sú síce na pultoch obchodov, ale nechajte ich tam radšej ležať

S perovými bundami sa tento rok naozaj veľmi hojne stretnete v obchodoch, ale aj keď budú mať vkusnú chlpatú kapucňu, nechajte ju tam, kde na ňu narazíte. Chlpaté kapucňa oceňte radšej u dlhších parek, ale rozhodne nie u týchto páperových búnd. Ako už vlani neboli tieto bundy z väčšiny zrovna obľúbené, tento rok nie sú obľúbené už vôbec, pretože už sú skrátka „out“.

Čo voliť miesto perové bundy?

Namiesto nej radšej voľte teraz veľmi populárna kabáty rovného strihu, ktoré sú posadené kvetinkami. Kvetinky všeobecne sú veľmi štýlové a rozhodne by ste sa ich nemali báť. Ak ale chcete skôr klasickú bundu, potom si kúpte napríklad farebné krivák alebo dlhé bombery, ktoré sú dĺžkovo až pod zadok.