Nestarnúci džínsovina

Džínsová móda je stále tu a asi aj dlho zostane. Určite každý z nás doma nájde niečo z džínsoviny. Či už to sú nohavice, košele, bunda, sukne. To svedčí o tom, ako je tento štýl obľúbený a nestarnúci. Je pravda, že sa mení strihy, ale látka zostáva stále rovnaká. Ale ako tieto kúsky nakombinovať, aby sme to neprehnali v snahe o dokonalosť? 

kúzlo farieb 

Začnite kombinovať najskôr ľahší kúsky. Vyskúšajte najskôr klasiku, ktorú poznáme všetci. Modré džínsy s bielou riflovú budú (alebo opačne biele nohavice modrá bunda). Ak outfitu chceme dať elegantnejší ráz vyskúšajte miesto bundy sako. Alebo čierne džínsy sa svetlo modrou džínsovú košeľou. 

doplnky 

Ak ste oblečená celá v denim móde, nie je potrebné voliť taktiež aj doplnky. Ba naopak by sme sa týmto doplnkom mali oblúkom vyhnúť. Zvoľte napríklad kožené doplnky. 

sila odtieňa 

Každý by si mal uvedomiť, na čo chce na svojej postave upozorniť a čo sa zase naopak treba trošku zakryť. Čím svetlejšie odtiene denimu tým väčšia zvýraznenie danej časť tela, na ktorej sa látka nachádza. Tmavšie odtiene naopak postavu zúži. 

roztrhané džínsy 

Tieto džínsy sú tento rok veľmi moderné. Ale je potrebné dať si pozor, kde v nich chceme vyraziť. Na formálne akcie sa tento štýl nehodí. Preto je zvoľte skôr na uvoľnené posedenie s priateľmi či na prechádzku. 

šaty 

Ak sa vám páči byť celá v štýle denim, ale bojíte sa kombinovať jednotlivé kúsky, vyberte riflové šaty! V obchodoch narazíte ako na športové, tak aj elegantné strihy vo všetkých možných dĺžkach. Ak ste štíhlejšie postavy nebojte sa voľných strihov. 

Džínsová móda sa dostala už aj k tým najmenší. Môžeme sa teda zladiť s našimi dcérka či synáčikov v štýle najmodernejším.