Overaly sú v móde

Jednoznačným hitom sú proste overaly, ktoré k letu už neodmysliteľne patrí. Nájdete ich na trhu vo všetkých dĺžkach, materiáloch, farbách a vzoroch, aké si len dokážete predstaviť. Dominujú v nich extravagantné strihy a sú pohodlné a slušivé. Už v vlani sa pomaly dostávali do popredia a tento rok už to jasne a jednoznačne vedú. 

šortkové overaly 

Sú naozaj pohodlné, komfortné a trendy. Ako vyzerá teda ten najlepší trendy overal? Prím hrajú rozhodne krátke šortkové nohavičky, ktoré vám nesiahajú zďaleka ani do polovice stehien. Nebojte sa odhaliť vaše nohy. Ale radšej sa vyhnite tomu, aby vám pozeral zadok a to bez ohľadu na váš vek. 

džínsové overaly 

Super sú džínsové overaly s krátkymi nohavičkami. Dáte Ak do nich krátke tričko s rukávmi, najlepšie pruhované, vyzerá to famózne. Určite je zahrňte do svojho šatníka. Doplniť ich môžete, žabkami, sandálky, teniskami alebo podpätky podľa situácie a akcie, kam práve vyrážate a vždy budete in. 

variácie 

Je na vás, či máte rady zahalené ramená alebo len tenké ramienka. U tých ale už nevyzerajú moc dobre ramienka od podprsenky. Letí hlavne overaly s aztéckymi, abstraktnými a geometrickými aj drobnými vzormi, zabudnite na veľké kvety a do očí bijúce vzory. Pokiaľ má byť nový overal čo najuniverzálnejší, potom je jednoznačnou voľbou jednofarebný overal v základných farbách ako čierna, biela a nude, alebo pastelové odtiene celé farebné pestrej palety. Overaly sú úžasné a znesú obrovské množstvo šperkov. Dlhé aj krátke náhrdelníky doplňte náramky na zápästie. 

Overaly sú jednoduché a ruší dilemu čo s čím kombinovať. Stačí k nim len zvoliť vhodné topánky a vziať vkusnou kabelku. Outfit síce pôsobí ako príliš jednoduchý, ale o to viac je efektné. Na večer ho doplňte ľahkou džínsovú bundou alebo bomberom, ľahkým Ponce, poprípade cez ramená hoďte ľahký štýlový šatku. Vyberte výrazne farebné kabelky a stavte na červenú. K základným farbám ako je práve odtieni béžovej, hnedej, čiernej alebo bielej sa extrémne hodí.