Štyri lacné a šik tenisky, ktoré si môže úplne každý dovoliť

Aká obuv sa dnes hodnotí ako najpohodlnejší? Sú to jednoznačne tenisky, ktoré sa v minulosti nosili hlavne k športovému oblečeniu a využívali sa hlavne na športovanie. Teraz sa však všetko zmenilo a tenisky je možné nosiť aj k úplne iným outfitom než len k tým športovým. Nemusíte sa dokonca báť ani kombinácia formálnych spoločenských šiat s teniskami, aj to sa teraz nosí a aj s týmto doslova zabodujete. Odporúčame však mať také tenisky, ktoré sú moderné, s nemodernými teniskami outfity nebudú vyzerať k svetu. 

Aj svet tenisiek je neustále iný a neustále sa mení. Bohužiaľ mnohé tenisky sú nadmieru drahé, nemôže si ich dovoliť každý. Našťastie existujú ich lacnejšie alternatívy, ktoré síce tak dlho nevydrží, na druhú stranu sú lacnejšie parádou. 

Ponúka sa otázka, aké tenisky sú dnes považované za najhorúcejšie a najštýlovejšie. Dokázali by ste také tenisky vymenovať? Prinášame vám štyri tipy na šik tenisky, ktoré sú naviac za skvelú cenu, že si ich môže dovoliť naozaj každý. 

Asics Gel-Giablo 

Japonský gigant Asics má celý rad skvelých tenisiek za ešte lepšie ceny. Konkrétne tenisky Gel-Diablo stojí za hriech. Jedná sa o tenisky, ktoré sú retrospektívnu siluetou z deväťdesiatych rokov. 

Adidas Superstar 80s 

Adidas má taky tenisky, ktoré vás nezruinuje. Jedny také sú modely Superstar 80s, ktoré boli predtým určené len pre basketbal, teraz tvorí neoddeliteľnú časť štýlových outfitov. 

Hummel Edmonton OG 

Možno ste o značke Hummel nepočuli, to však neznamená, že neexistuje. Konkrétne tenisky Hummel Edmonton OG sú jednoduché, no štýlové a ľahko svojím dizajnom konkurujú veľkým teniskovým gigantom. 

Adidas Superstar Slip On 

Ešte sa vráťme k značke Adidas, ktorá sa pýši zaujímavou obuvou známu ako Superstar Slip On. Jedná sa o obuv bez šnúrok, ktorá je nadmieru pohodlná a šik. Je možné ju kúpiť v bielom alebo čiernom prevedení.