Jednoduchosť doplnená masívnym šperkom

Či už sa jedná o oblečenie alebo o darček k narodeninám, vždy platí jedno pravidlo, a síce že v jednoduchosti spočíva krása. Ak páni hľadajú vhodný darček pre ženu k narodeninám, nech zvolia radšej drobný šperk, značkový parfum či ruže. Nemusí sa ťahať s trojmetrovým drahým medveďom, taškami plných oblečenie alebo prehnaným gýčom, ktorý síce veľa stál a dlho sa hľadal, ale žena po ňom vôbec netúži. V oblečení to platí rovnako tak – nehľadajte vo svojom šatníku farebnej až príliš vzorované kombinácie, predovšetkým vypustite leopardí či iné mačacie vzory. Dbajte na jednoduchej kúsky, ktoré zladíte vždy a so všetkým. 

Jednofarebná tričká i blúzky 

Radšej majte dostatok jednofarebných tričiek, ktorá vždy zladíte skvele s akýmkoľvek Cardigan, než aby ste vlastnili širokú škálu rôznych motívov (a to pred gepardy, zebry, motýle až po leopardy, mačičky alebo sovy), ktoré nezladíte skoro s ničím. So svojím šatníkom chcete kúzliť, nie nosiť rovnaký outfit trikrát do týždňa len z toho dôvodu, že túžite svoje tričko využiť a k inému (ako napríklad čiernemu svetra) sa naozaj nehodí. 

To isté platí aj u blúzok. U tých sa môžete vyblázniť, čo sa týka farieb. Dajte priestor fantázii a nakúpte si žltej, zelenej, ružovej aj modré blúzky, ktoré potom skvele zladíte k iným jednofarebným sakám. Všetko spočíva vo vašej fantázii. 

Ak si však myslíte, že jednoduchý štýl je nudný, neprechádzajte k inému, ale skúste ho osviežiť. Veď stále sú v kurze masívne šperky, a to ako náhrdelníky, tak náušnice i náramky. Keď mu si kúpite správny doplnok, vykúzlite aj z jednoduchého outfitu niečo štýlového a nezabudnuteľného. Stačí sa len zamerať na dobrý výber. 

Čo sa týka náhrdelníkov, tu rozhodne vedie nakupovanie z internetového portálu Ebay. V obchodoch sa totiž stretnete len s naozaj drahými kúskami, ktoré kúpite úplne rovnaké na tomto webe, a to za bagateľ. Pre príklad ste si napríklad vybrali kúsok za dvesto z H & M, ale cez Ebay vás vyjde zhruba na osemdesiat korún. Čo sa rozhodne oplatí (môžete si takých totiž kúpiť hneď tri).