Omladnite s vitamínom C

Vitamíny sú proste dôležité. Podporujú zdravé fungovanie nášho organizmu. Sú blahodarné nielen pre naše zdravie, ale aj pre našu krásu. Za všetko môže stres, smog, silné slnečné žiarenie a voľné radikály. Nevyhneme sa ale ani prirodzenému starnutiu. Ako teda trochu oddialiť predčasné starnutie pokožky, pigmentové škvrny, ryhy, vrásky a nezdravú povädnutú pleť? Riešením je potrebné aj špeciálne aplikovaný vitamín C. Ten hrá kľúčovú úlohu pri produkcii kolagénu. Dokáže sa veľmi efektívne vysporiadať s voľnými radikálmi. 

S pribúdajúcim vekom aj vitamínu C v organizme ubúda. Je potrebné ho doplniť pre obnovu pokožky, ktorá pri jeho nedostatku pod náporom všetkých tých negatívnych vonkajších vplyvov veľmi trpí. Vitamínová séra sa hodí aj pre veľmi citlivú pokožku. Aplikujú sa na tvár vždy ráno po starostlivom očistení pleti. Za 2 až 3 minúty dôjde k jeho úplnému vstrebaniu. Určite existuje aj viac produktov na trhu, my predstavíme jeden z nich. 

Vitamín C a mladá pleť 

Aj v mladosti občas pociťujeme, že pokožka nie je to, čo kedysi bývala. Iná je v osemnástich a iná v dvadsaťpäť a tridsaťpäťke. Zo začiatku nezvykajte pleť na veľký prísun. Nechajte ju pekne, nech sa snaží sama a príliš leniví. Okrem šťavy z citróna nalačno do vlažnej vody aplikujte vitamín C aj na pleť. Skúste napríklad prípravok s názvom C-Tetra. Sérum sa aplikuje už priamo na vyčistenú pokožku ako kúra, v pravidelných intervaloch. V prípravku je zatiaľ nižšia koncentrácia vitamínu C, teda 3% tohto vitamínu. Nižšia hladina je práve podľa vekovej kategórie, pre ktorú je sérum určené. Mladá pleť potrebuje len postrčiť pre svoju regeneráciu, nie je nutné ju rozmaznávať a nechať zlenivieť vyššou koncentráciou vitamínu C. 

Vitamín C a zrelá pleť 

Po našej tridsaťpäťke veku to ide milé dámy z kopca, ale nie je nič stratené. Vaša pokožka už ide do kategórie zrelší pleť a vyžaduje väčšie a intenzívnejšie prístup k starostlivosti. Na mieste je teda už vyššia koncentrácia vitamínu C v sére CE-Tetra. Prípravok pre zrelšie pleť obsahuje 7% vitamínu C. Produkty nezaměňtea nikam neponáhľajte. Produkt je vhodný pre zrelší pleť a vďaka vyššej percentuálnej hladine vitamínu C dochádza k spomaleniu procesu starnutia pokožky a k jej prejasnenie. Čaká vás teda mladistvejší vzhľad s väčšou koncentráciou. Aplikujte na tvár ráno po očistení pleti a za 2 až 3 minúty sa produkt kompletne vstrebe do pokožky.