Obmeňte svoj šatník a botník na jar

Jar je v plnom prúde a oplatí sa doplniť šatník a botník. Počasie už potvrdzuje, že vonkajšej teploty budú stúpať. Je preto práve teraz ideálny čas definitívne schovať všetky zimné oblečenie a pripraviť svoj šatník práve na prvé jarné dni. A povieme si, aké dámske oblečenie by vo vašej skrini nemalo chýbať? Na to sa teraz veľmi spoločne pozrieme. Možností, ako skutočne zaujať svojim modelom, je dodržiavať isté pravidlá a sledovať módne trendy.

Buďte výrazné a nebojte sa

Zima je obdobie dlhé tmy a ponuré šedi. Naopak oproti tomu jar začína postupne žiariť všetkými rôznymi prírodnými farbami a tým sa vždy inšpirujte. Ak práve hľadáte to pravé do svojho šatníka, určite vás nesklamú svetlejšie a pestré farby. Skvelou voľbou je jarná zelená, rôzne odtiene pastelových farieb a kvetinové vzory. Takéto oblečenie pre ženy vás zaručene nesklame žiadnu z osobitú ženu. Šatník doplňte pohodlnými sukňami, zaujímavými overaly a v chladnejších dňoch, ránach či večeroch pohodlnejšími saky aj bundičkami.

Človek sa pozná podľa topánok

Nikdy nezabúdajte tiež na zmenu topánok, pretože kozačky môžete uložiť do skrine. Začať môžete členkovú obuvou na podpätku aj bez. V najteplejších letných dňoch sa vám budú skvele hodiť treba lodičky a nemenej obľúbené balerínky. Ak ste skôr športovo založení, zaujme vás iste športovejšie ladených balerínok či tenisiek. Žena by ale mala byť vždy zmyselne elegantná. Zaujmite v pestrých farbách, pretože práve s tými má byť spojené jarné dámske oblečenie i jarné obuv. Doplnky vždy váš outfit finálne dotvára. Nezabúdajte na ne ani vy. Určite zaujmete výraznými lesklými šperky, retiazky, ručnou výrobou aj zaujímavými náušnicami, náramky i brošňami. Nikdy nenoste všetko naraz. Myslite aj prakticky, a kúpte si kabelky v ľahko kombinovateľných prírodných farbách a z prírodných materiálov. Kožené modely kabeliek sú to, čím chybu nikdy rozhodne neurobíte.