Objavte trendy tohtoročné plavkové trendy

Aj keď to vonku ešte mnohokrát nevyzerá, napriek tomu sa nám blíži plavková sezóna. Aj keď ju možno nestrávime pri mori, ako by sme chceli, môžeme plavkovú sezónu stráviť napríklad na záhrade pri bazéne. A aj v takom prípade by ste mali vytiahnuť aktuálne trendy, ktoré si zamilujú nielen dámy, ale aj ich mužské polovičky. Predsa len v plavkách ženy vyzerajú veľmi sexy.

Pokiaľ sa už tešíte na leto, pravdepodobne ste začali zháňať tie pravé plavky pre blížiacu sa sezónu. Rovnako ako vlani, aj tento rok sa dá očakávať množstvo noviniek. Poďme sa spoločne pozrieť na tohtoročné plavkové hity a kúpme si ich skôr, než budú vykúpené.

Vršky v štýle podprsenky

Zabudnite na vršky, ktoré boli v tvare trojuholníkov. Na tento rok sú trendy vršky, ktoré sú naopak v podobe podprsenky. Jedná sa o skvelé plavkové vršky hlavne pre ženy, ktoré majú väčšie poprsie a ktoré tak potrebujú poriadnu oporu pre svoje prsia. Košíčkové plavky s kosticou a tenkými ramienkami sú tohtoročným hitom. Je to však krapet retro kúsok. Móda sa nechala inšpirovať minulosťou, kedy sa tento typ plavkového vŕšku už nosil. V každom prípade si príde na svoje žena milujúcu neutralitu aj farebnosť. Vršky sú už teraz k dostaniu vo všemožných farebných kombináciách.

Plavkové nohavičky jedine vysoké

Už vlani ste mohli zaregistrovať takýto retro kúsok, a to vysoké nohavičky pri plavkách. Tie väčšinou siahali až nad pupok, ktorý tak absolútne schovali. Keďže si ich ženy vlani obľúbili, do plavkovej kolekcie tohto roku boli vysoké nohavičky zaradené aj tento rok. Vôbec sa nebojte nohavičiek s vysokým pásom, ktoré budú navyše zvláštne svojim opaskom. Podobné aplikácie sú povolené.

Zvieracie vzory aj na plavkách

Pokiaľ sledujete aktuálne módne dianie, viete, že sa do módy dostali zvieracie vzory opäť po rokoch. Nenosí sa však len na topánkach alebo blúzkach, pre tento rok nimi majte posiate aj plavky. V tigriach, leopardiach alebo v zebrích plavkách budete ešte viac sexy!