Farby, ktoré ovládnu jar

Tento rok sa, čo sa týka módy, rozhodne podaril. Smaragdovo zelená, pastelová fialová, alebo odtieň Very Peri – to je pecka, ktorá pristane skutočne všetkým. Aké farby budú tento rok in?

Farba roku 2022

Už na konci minulého roka sme sa dozvedeli, že preslávený vzorkovník Pantone Color Institute určil novú farbu, ktorá bude trendy po celý rok 2022. Po minuloročnej kombinácii šedej so žltou sa tento rok na trón usadzuje jediná farba. Tou je modrofialový odtieň Very Peri, ktorý v sebe obsahuje aj červený podtón.

Presne túto farbu označili milovníci módy ako veľmi inšpiratívnu a dodávajúcu silu. Sýty odtieň vám zaručene dodá sebavedomie, nech už ho zvolíte pre akýkoľvek kus z vášho šatníka. To ale samozrejme nie je všetko! Aké ďalšie farby uvidíme?

Na jar farebne

Tento rok to milovníci farebných kombinácií budú mať skutočne ľahké. Nech už skombinujete akúkoľvek veselú variáciu, budete štýloví a jedineční. Jarné obdobie praje výrazným odtieňom, ktoré môžete použiť ako solitéry. Tieto kúsky potom stačí len doladiť umiernenejšími farbami.

Smaragdy

Smaragdovo zelená je nadčasová farba, ktorá sa vracia s obvyklou pravidelnosťou. Tešili ste sa aj vy? výborne! Práve tento odtieň viedol napríklad pri udeľovaní Zlatých glóbusov, kedy ho vyniesla herečka Anya Taylor Joy. Už vtedy módny dom Dior veľmi dobre vedel, čo sa na tento rok chystá. Smaragdová totiž pristane všetkým – bez rozdielu pohlavia, farby vlasov a pleti, alebo aj veku.

Pastelová fialová

Nie ste práve priaznivcov farebných kombinácií? Nevadí. Aj pastelovo fialová vám skvele poslúži. Použite tento odtieň pre top, zvyšok dolaďte základnými farbami.

Popcornovo žltá

Presne túto farbu vyniesli už niektorí influenceri. Grece Ghanom ju napríklad použila na oversized kabát, a výsledok bol úchvatný.

Tohtoročná jar bude skutočne farebná. Zásobte sa novými kúskami a privítajte nový začiatok.