Módne vzory tejto jesene. Na čo staviť esá v rukáve?

Rovnako ako uplynulé roky, aj túto jeseň bude niesť v znamení vzorov. Popri tradičných prúžkov a leopardích motívov, čo sú ostrieľaní favoriti na víťaza posledné mesiace, sa nám do hry dostávajú ďalšie motívy, nad ktorými by sme nemali mávnuť rukou. Poďme si prezradiť vzormi, s ktorými tento rok na jeseň bezpochyby zažiarime.

Ako jedna veľká šachovnica

Nemusíte hrať šach, aby ste mohli nosiť ich motív. Seriál Dámsky gambit ženy neinšpiroval k hraniu logické hry, ale skôr k noseniu motívu, ktorý je pre ňu tak typický. Aj keď hovoríme o pomerne extravagantným, výraznom motívu, nemusíme sa ho nijako obávať. Len si musíme dať pozor na to, aby sme nemiešali príliš veľa motívov dohromady. Šach musí hrať v outfite prím.

Očakáva sa, že tento motív bude trendom ešte nejakú dobu. Môžete tak na neho staviť s pokojným svedomím a kúpiť si nielen nohavice, ale aj sukňu v podobe šachovnice.

Punk not dead

Kockové motívy budú všeobecne vládnuť tohtoročnej jeseni, preto si v ideálnom prípade urobte poriadnu zásobu týchto kúskov. A pamätajte na jedno pravidlo, a síce že punk nie je mŕtvy! Po rokoch sa opäť do popredia dostane tartan, ktorý je označovaný za trend nielen tohtoročnej jesene, ale aj nasledujúce zimy, tak, prosím, zbystrite.

Podľa odborníkov sa bude tartan nosiť nielen na dámskych oblekoch, ale aj na oversized sakách či bundách. Keď sa skĺbia s hudobnými tričkami, vytvorí sa tým outfit hodný desiatich bodov z desiatich.

Infantilita, na scénu

Ak vám pri prechádzaní obchodov príde, že všetko okolo je nejako detské, možno až infantilné, nie je to len pocit. V takomto duchu sa nesie móda ako taká. Nosiť svetre, kardigany s motívmi muchomůrek, lesa alebo pasúcimi sa ovečkami – to je teraz v móde. Áno, nie je to štýl každého, ale áno, je to in.

Dalo by sa povedať, že presne toto nosí len odvážni jedinci, ktorí sa toho neboja. Koľko sa ich medzi nami nájde, to ukáže nadchádzajúce ročné obdobie.