Módne blogy, ktoré stoja za to sledovať

Módnym influencerom si dnes praje byť skoro každý. Nie každému to ale ide. Tieto ikony sledujte už len preto, že ich obsah je skutočne originálny.

Babba C Rivera – Udržateľná móda

Sociálne siete tejto Švédskej latinoameričanky, ktorá aktuálne žije v New Yorku, vás zásobia inšpiráciou. Len na Instagrame má cez 160 tisíc sledujúcich. Miluje minimalistický šatník, inšpiruje sa škandinávskym štýlom a snaží sa na módu pozerať z globálneho hľadiska. Dokonca sa ocitla na zozname prestížneho časopisu Forbes v liste influencerov pod tridsať rokov.

Stránky Babby ukazujú outfity, v ktorých sa miešajú základné kusy šatníka so žiarivými farbami i doplnkami, ktoré pristanú úplne všetkým. Sledujte ju napríklad na Twitteri alebo Instagrame.

Guy Overboard – Plus size, tentoraz v pánskom podaní

Plus size módu neriešia iba ženy. Guy Overboard je stránka, ktorú prevádzkuje Riccardo Onorato. Taliansky žrebec, ktorý sa narodil v Neapole sa venuje UX/UI designu, ale po pracovnej dobe si dáva za cieľ vylepšovanie svojho blogu zameraného na pánsky štýl.

Očakávajte body pozitivity prístup a fanúšikov z celého sveta. Riccardo postuje outfity, zaujímavosti zo sveta nákupov a životného štýlu, ale aj tipy, ako na osobný šatník. Influencer sa snaží vyhľadávať značky, ktoré pracujú s plus size pánskou módou. Každý môže vyzerať skvele!

Yolande Macon – Nech žijú hipsteri!

Chcelo by to trochu farieb do tej šedi! Yolande Macon žije v New Yorku a snaží sa, aby inšpirovala ostatných k väčšiemu odväzu. Street style mixuje s hipsterskou módou, potlačou a jednofarebnými kúskami. Eklektický štýl si obľúbite a rozhodne vás zahreje pri srdci jej nápaditosť a flexibilita v používaní jednotlivých kúskov. Naučia vás, ako si obliecť neónové farby, alebo aké trendy sa práve nosia. Zaujímavá inšpirácia.

Užite si porciu módnej inšpirácie s bloggermi, ktorých ešte zrejme nepoznáte.