So strapcami nielen na country

Móda sa hrnie dopredu neuveriteľnou rýchlosťou

Veľakrát ani nestačíme žmurknúť okom a už sme nútení vymeniť dve tretiny nášho šatníka. Pre ženy to býva častokrát veľká peňažná ujma. V posledných rokoch by sa ale dalo o móde povedať, že sa skôr trendy vracia. Mamičky nemusia kupovať nové kúsky oblečenia, pretože len stačí vytiahnuť ich šatník, ktorý si schovávajú z čias svojej mladosti. Vždy v skryte duše dúfali, že sa takéto trendy raz vrátia. A ani v tomto sa nemýlili.

Džínsové bundy ako najväčší „boom“

Medzi druhy oblečenia, ktoré zaznamenali najväčší „boom“, patria určite džínsové bundy. Tie boli „in“ v čase, keď štyridsiatnici chodili na diskotéky a tancovali na nestarnúci hity Michala Davida. Opäť sa vrátili do kurzu a znova s ​​veľkou pompou. Medzi ďalších favoritov zo sedemdesiatych rokov patria rozhodne nevšedné zvonové nohavice. Tento druh džínsov sa však buď musí zapáčiť, alebo sa k nemu kladie značný odpor. Ako ďalšie možno vymenovať napríklad strapce, a to ako doplnok každého kúsku oblečenia. Možno sa môže zdať, že sme sa ocitli v čase, keď sa country stalo hitom, ale nie je to tak. Síce v posledných rokoch strapce dopĺňajú ako bundy, tak nohavice, tento trend je len pre odvážlivé.

Všetko má svoju medzeru

Výnimku v country štýle tvoria kabelky. Spoločne so strapcami tvorí neskutočnú ojedinelosť a skvele doplní akýkoľvek bežný outfit. Veľakrát sú strapce na tomto doplnku až zarážajúce a je ich tam naozaj veľa, avšak ak si zakúpite takú, ktorá má strapcov tak akurát, rozhodne ju priberte do svojho šatníka. Táto kabelka je totiž jediný kúsok, ktorý nepôsobí country štýlom. O topánkach sa toto povedať však nedá.

Kabelka so strapcami sa najlepšie hodí k obyčajným džínsom s roztrhanými kolenami ak jednoduchému topu. Ako vhodná obuv sa javia tenisky alebo aj populárne šnurovacie topánky. Na ruke zvoľte iba hodinky, ktoré majú kožený náramok. Zabudnite na kovovú klasiku.