Minimalizmus vedie aj pri šperkoch

Ak prechádzate ulicou a všímate si okolitých prechádzajúcich ľudí, potom určite často zaregistrujete zaujímavý kúsok, ktorý väčšina ľudí na sebe má. Jedná sa hlavne o minimalistické vzory alebo minimalistické obrázky, ktoré sa doslova usmievajú na ich tričkách alebo šatách. Nejedná sa však o bodky alebo prúžky, s čím sa stretnete, ale väčšinou sa udivujete tomu, ako niekto môže nosiť napríklad minimalistické hamburgery, hranolky alebo iné podobné jedlo či zvieratá na svojom oblečení. Minimalizmus však nevedie iba pri oblečení, ale stretnete sa s ním hojne hlavne pri šperkoch.

Ešte donedávna sme boli svedkami toho, že masívne šperky lámali rekordy v predajnosti. Lenže dnes už to tak dávno nie je. Masívne šperky už ani zďaleka nie sú také vkusné, ako bývali kedysi. Iste, je to škoda, ale samozrejme sa ďalej nosiť môžu, avšak pokiaľ chcete byť štýloví, mali by ste dať prednosť trochu inému druhu šperkov, a síce minimalistickým šperkom. Najlepšie urobíte, keď si kúpite klasickú obyčajnú retiazku, na ktorej bude nejaký prívesok v úplne bláznivom tvare.

Nebojte sa nosiť jedlo na svojom krku!

Podnadpis znie určite zaujímavo, ale je to naozaj tak – nemali by sme sa v dnešnej dobe, keď je móda naozaj veľmi zaujímavá, báť nosiť jedlo na svojom krku. V mnohých obchodoch dnes nájdete vážne unikátne retiazky, kedy ich prívesok je napríklad v tvare hamburgera alebo napríklad v tvare okuliarov či iných vecí (nie je to len o jedle).

Kde také retiazky zoženiem?

Pomaly ale iste sa začínajú dostávať aj do mnohých obchodov. Avšak ak chcete zaručene retiazku nájsť a kúpiť, zabehnite do nejakého obchodu len a iba s bižutériou. Mimo to si môžete skúsiť takú retiazku aj objednať, a to napríklad z klasických obchodov z Číny – Wish, Ebay alebo Aliexpress. Síce dodanie bude trvať trošku dlhšie (zhruba štrnásť dní až tri týždne), ale ak sa vám daná retiazka nebude na prvý pohľad páčiť, potom tých dvadsať korún jednoznačne oželíte – v obchodoch s bižutériou za ne zaplatíte rozhodne oveľa viac.