Milujete bazény? A viete, kde nájdeme tie najluxusnejšie?

Plávanie sa stalo v poslednej dobe veľmi obľúbené, pretože je to šport, pri ktorom sa fantasticky chudne. Väčšinou chodíme plávať do rôznych plaveckých štadiónov a pri dovolenke si dávame od plávania pauzu, ale je to škoda, pretože existujú miesta, kde strávime nielen luxusnú dovolenku, ale kde môžeme plávať v bazénoch aj celú večnosť.

Luxusnú dovolenku by si mal rozhodne raz zaplatiť každý z nás. Medzi najluxusnejšie destinácie patrí rozhodne Fidži, Bora Bora, Bali, Dubaj či Taliansko. Práve tu nájdeme aj tie najluxusnejšie hotely sveta, ktoré si môže dovoliť iba najbohatšia smotánka.

Ak teraz uvažujeme nad šetrením na dovolenku, pretože chceme ísť budúci rok niekam, kde to bude luxusom a prepychom doslova voňať, mali by sme ísť na nižšie spomínané miesta, kde nájdete aj tie najlepšie bazény, v ktorých pokojne preplávate celú dovolenku.

Hotely s bazénom: Grécko

Aj v Grécku nájdete naozaj mnoho hotelov, ktoré sa radia k tým luxusným. V nich nájdete aj bazény, ktoré sa vlievajú priamo do mora. Sú také veľké, že by ste v nich mohli plávať do únavy a aj tak by ste nedoplávali na koniec. Také bazény nájdete napríklad v The Grace Santorini Hotel alebo napríklad v The Perivolas Hotel.

Hotely s bazénom: Taliansko

Ako už bolo spomenuté, aj v Taliansku nájdete unikátne hotely s luxusnými bazénmi, vďaka čomu si užijete fantastickú dovolenku. Medzi špičkové hotely s bazénom sa radí napríklad The Caruso Hotel alebo napríklad The Caesar Augustus Hotel.

Hotely s bazénom: Maledivy

Maledivy sú preslávené tým, že tu môžete byť doslovne súčasťou podmorského života. Môžete tu plávať s delfínmi, potápať sa so žralokmi alebo iba vnímať krásu podmorského sveta pri potápaní. Ak by ste sa tu chceli ubytovať v nejakom hoteli s krásnym bazénom, ktorý vám poskytne výhľad na nočné Maledivy, tak je pre vás najlepšou voľbou The Huvafen Fushi Resorst alebo napríklad The Reethi Rah Hotel.