Malá albínka si môže diktovať, s ktorými módnymi značkami bude spolupracovať

Dievčatko sa narodilo v roku 2008 a hneď po narodení bolo jasné, že nie je tradičné. Narodila sa afroamerickému páru, pričom obaja rodičia majú hnedé oči a výrazné črty. Aké to bolo prekvapenie, keď sa im narodilo albínovo dievčatko.

Nečakaná krása

Pred narodením dieťaťa ste nervózni a netušíte, akú bude mať podobu. Napriek tomu si to už nejako predstavujete. Rodičia malej Avy Clarkeovej však nemohli neobdivovať svoj malý poklad. Narodila sa ako albínka. Má bledú porcelánovú pleť, modrozelené oči a ružové výrazné pery. To je krása! A dokonale nezvyčajná krása.

Našli ju sami

Už v mladom veku mala malá Ava ponuky od rôznych spoločností, aby pre ne nafotila túto reklamu, túto módnu prehliadku s detským oblečením. Vyzerala ako malý anjelik zoslaný priamo z neba. Jej veľmi nečakaný vzhľad, ktorý bol vzhľadom na jej pôvod úplne neočakávaný, sa modelingovým agentúram páčil.

Vo videoklipe Beyoncé

Svet si to všimol. Krehká kráska, ktorá má anjelské kučery ako malý cherubín. Okrem fotenia pre časopisy a módne editoriály sa začala venovať aj herectvu. A potom prišla jej prvá ponuka do veľkého sveta šoubiznisu. Keď budete nabudúce počúvať pieseň Beyoncé s názvom „Limonade“, bude to malá Ava.

Genetická porucha ako hlavné privilégium

Niektorí ľudia by sa za to hanbili celý život. Dnešná doba však našťastie praje originalite, a preto sa všetci učíme chodiť so vztýčenou hlavou, nech už je náš príbeh akýkoľvek. Avin vzhľad je spôsobený genetickou poruchou nazývanou albinizmus. Jej pokožka nemá dostatok melanínu. Chýba jej aj vo vlasoch, obočí a mihalniciach. Chýba aj v sietnici.

Albinizmus Avy môže spôsobiť problémy so zrakom a mala by sa vyhýbať slnečnému žiareniu. Jej pokožka je mimoriadne náchylná na spálenie.