Luxusný notebook noste ako zmyselný šperk

Máte rady šperky? Predstavte si notebook nosený ako šperk. Oslníte s ním kolegov, obchodných partnerov i klientov. Tento notebook skvele doplní váš imidž. A práve takto rozmýšľa tiež dnešné výrobcovia mobilných telefónov aj notebookov. Vyberať ho môžete podľa svojho vkusu. Voľte z extravagantných farieb až po vysoko jednoduchý elegantný dizajn. Stále je ale podstatnejšie než obal to, čo skrývajú zázračné skrinky vnútri. 

Osobitý notebook flexibilitou, dizajnom i farebnosťou 

Notebook, ktorý vás oslní na prvý pohľad je Dell XPS 13 Touch (9360) a zdobí ho v limitovanej edícii luxusnej krištáľmi Swarovski. Okrem týchto drahých kameňov má ešte ďalšiu veľkú prednosť v podobe veľkokapacitné batérie, ktorá vám vydrží aj počas vášho náročného dňa. Notebook môžete mať v striebornej alebo zlatej farbe. 

Luxusné ľahký a tenký notebooks jedinečným dizajnovým pántom môžete v pokoji nastaviť do akejkoľvek pozície je vám libo. Chcete tabliet, stojan či notebook, to všetko je možné dokázať ako mávnutím čarovné prútiky s LenovoYoga 900. Možno ho zaobstarať v troch farebných prevedeniach a zladiť sa dá aj s farbou obalu. Oranžový, teda Clementine Orange, zlatý, teda Champagne Gold a strieborný, teda Platinum Silver. 

Nadčasový kovový notebook HP Spectre X360 je naozaj mimoriadne našliapnuté a vysoko elegantne tvarovaný. Takýto notebook vykonaný v tradičnom kovu je pravý elegán, ktorému kontrast svetlých a tmavých dielov vyložene skrátka pristane. Dizajnový kúsok vám zastúpi naozaj spoľahlivého a vysoko výkonného parťáka. Doprajete si s ním aj veľký zvukový zážitok pri počúvaní hudby vďaka kvalitným reproduktorom dánskej spoločnosti Bang & Olufsen. Možno ho používať napríklad aj na úpravu fotiek a programovanie. 

Notebooky, ktoré dokážu oveľa viac 

Nové počítače s Windows 10 a procesory Intel dnes dokážu oveľa viac, zaiste úplne rovnako ako vy. Takéto notebooky podčiarknu vašu krásu i kreativitu. V obyčajnom okamihu premeníte onen skicár na poznámky v elegantný doplnok. Moderné notebooky s vami dokážu držať krok aj v priebehu vášho veľmi náročného dňa, kedy ste neustále v pohybe bez zastavenia. Ponúka komfortné veľkosť úplne ideálne do kabelky, ale aj bezkonkurenčný výkon.