Ako si vybrať ideálnu kabelku nielen do práce

Do dámskej kabelky často potrebujeme ukryť naozaj veľa vecí pracovných i osobných. Mnoho z nás už nosia veľa dokumentov, počítač alebo napríklad kozmetiku, náhradné pančuchy či dáždnik, lebo kto je pripravený, nie je tiež nikdy prekvapený. Kabelka do práce mnohokrát musí pojať aj škatuľky s jedlom na celý deň. Má zladiť dohromady dve hlavné funkcie. Musí byť veľa elegantné a ženská. Teda tvorí doplnok, do ktorého sa zmestí veľa potrebného príslušenstva, Zároveň musí ale pojať aj všetky potrebné pracovné vybavenie. 

Perfektná kabelka do práce 

Taká perfektná kabelka do práce musia byť predovšetkým priestranná, ale zároveň nemusí byť obrovská. Stačí nám formát A4, a ak nenosíme dokumenty, tak i menšie. Najlepšie riešenie je možnosť upraviť si na nej veľkosť. To zabezpečí rôzne vysúvací vložky na stranách, dodatočné dno či rozšírenie dômyselne ukryté pod zipsami. Kabelka potom rastie ako je libo podľa potreby a zase sa zmenšuje. 

Kabelka do práce musia byť z kvalitného materiálu, ale nemusí to byť vždy kože. Umelé materiály si dnes uchovajú dlho veľmi dobrý vzhľad pri dobrej starostlivosti. Notebook je lepšie nosiť oddelene, na menšie nákupy cestou domov z práce je dobré mať látkovú eco tašku pre opakované použitie. Do práce voľte pevnú kabelku radšej ako voľný vak. Vyzerá oveľa elegantnejšie, ľahšie sa v nej udržuje poriadok a separujú sa v nej osobné veci od tých pracovných. Voľte tiež kabelky s dvoma a viac priehradkami. 

Vhodný tvar kabelky 

Dámske aktovky a kabelky do práce sú klasickou voľbou. Populárna je aj shopperka z vysoko kvalitného materiálu s nádychom kancelárske elegancie. Vnútri také kabelky je potrebné samostatne upraviť a doplniť mnoho vreciek a priehradiek. Zakúpte si teda organizér. Meníte Ak často farby a štýly oblečenia, pomocou neho môžete ľahko l tomu meniť i kabelky. Trapézová kabelka je širšia v hornej časti a mierne sa zužuje smerom nadol. Vyzerá elegantne a zmestí sa do nej veľa vecí. Vyzerá veľmi dobre nosená v ruke a s popruhmi ju môžete zavesiť aj cez rameno. 

Kufríky sa perfektne hodí na každodenné nosenie do práce. Sú priestranné a s ľahkým prístupom ku všetkým veciam. Trebárs kabelka s dlhým popruhom v guľatom tvare vyzerá dobre aj cez rameno. Ku konzervatívnym kancelárskym outfitom sa hodia neutrálne odtiene, ako tohtoročný šedá, nestarnúci čierna, hnedá alebo béžová.