Ležérny štýl je najpohodlnejšia. Ako ale štýlovo na neho?

Elegantnosť má isté svoje čaro, ale predsa len sa teraz ďaleko viac uprednostňuje ten ležérny štýl, počas ktorého sa cítite úplne pohodlne. Síce sa teraz móda snaží skombinovať elegantnosť s ležérnosťou a celkom sa jej to darí, ak beriete do úvahy obľúbenej bolestivé lodičky a roztrhané džínsy, ale presne v tom zrovna pohodlný štýl nie je. Lodičky sa predsa len stále symbolizujú ako pekná, ale úplne bolestivá obuv, a tak je oveľa lepšie skúsiť to s teniskami alebo botasky. Pri teplejších dňoch môžu ženy vytiahnuť tiež balerínky alebo sandálky, pretože aj v tom sa neskrýva žiadne utrpenie a sú stále úplne pohodlné. Ak by ste však chceli dosiahnuť úplne štýlového outfitu, ktorý v sebe ponesie ležérnosť každým kúskom, nechajte sa inšpirovať.

1. Džínsy sú základ

S tepláky nevychádzajte na ulici – síce to veľa ľudí robí, ale nerobte to aj vy. Tepláky sú niečo ako pyžamo – je to kus oblečenia, ktorý by sa mal stále nosiť len pre domáce použitie, nemá sa ukazovať na verejnosti. Voľte radšej džínsy. Pohodlnosť vám zaručí tie, ktoré majú roztrhané kolená, pretože pohyb v nich bude úplne bez pocitu napätia a bude úplne voľný.

2. Basic tričko o veľkosť väčšiu

Aby ste dosiahli stopercentného pohodlie s tričkom, voľte jednoznačne nejaké super basic tričko, ktoré bude vzadu dlhšia – pokiaľ bude mať rozparok po boku, len dobre. Dbajte na to, aby bolo o číslo väčšie, pretože nestojíte o to, aby sa vám napínalo cez nepríjemné partie tela, ktoré nechcete, aby boli viditeľné.

3. Tenisky alebo botasky sú základ

Pohodlnosť však tkvie predovšetkým v správnej obuvi, v ktorej vás nebolí noha, a ste s ňou úplne spokojní. Preto to skúste s obľúbenými teniskami, ktoré sú hotovým symbolom pre komfort. Obľúbené sú predovšetkým Conversky alebo tie so zvýšenou podrážkou pre pohodlnejšie chôdzu alebo beh.

4. Doplnky doladí každý look – aj ten ležérny

Šiltovky na hlavu symbolizujú možnosť toho, že si nemusíte umývať hlavu, pretože všetko sa pod ňou schová. Naviac samozrejme nedostanete úpal a kúsok je naozaj štýlový. Nasleduje potom taky samozrejme nejaký batôžtek, do ktorého si pohodlne vložíte peňaženku a telefón, a tak nemusíte nič nosiť po vreckách či v kabelke, ktorú by ste museli nosiť nepohodlne v rukách.