Letné trendy 2019. Pripravte sa na leto

Leto nám klope na dvere, čo v mnohých ženách vyvoláva paniku. Drvivá väčšina z nich totiž nemá vo svojom šatníku nič, čo by letnej móde zodpovedalo. Ak sa teda vydáte už teraz na lov letných kúskov, poradíme vám. Rovnako ako vlani a ako v predchádzajúcich rokoch aj tento rok móda prináša niekoľko kúskov, ktoré ozvláštnia každý šatník. Pozrime sa na letné trendy 2019. 

O tohtoročných letných trendoch platí, že čím farebnejšie budú, tým lepšie. Chladné letné mesiace sú synonymom neutrálnych farieb, v lete sa nebojte pestrejších kombinácií. Čím výraznejší outfit bude, tým lepšie. Teraz už ku konkrétnym letným trendom, s ktorými oslníte. 

Retro bodkované plavky 

Ponúka sa otázka, aké plavky budú tento rok moderné a in. Pre odpoveď na túto otázku nemusíme chodiť ďaleko. Tento rok najviac zažiarite v takých plavkách, ktoré budú retro bodkované. Retro štýl sa vracia do módy, o tom niet sporu, preto sa nebráňte práve bodkám. Keď navyše budú mať šaty traky alebo napríklad vysoký pás, urobíte dobre, keď ich budete preferovať pred ostatnými plavkami vo vašej zbierke. 

Letné pestré kabáty 

Aj v lete sa oplatí chrániť sa pred chladnými večery. Zahoďte však bombery alebo džínsové bundy, tento rok sa nosia hlavne ľahké, pestrofarebné kabáty rovného strihu. Pokiaľ máte tmavšiu pleť, investujte do sýto ružového kabátika, ak ste skôr svetlejšie typ, odporúčame zvoliť napríklad obľúbenú kanárikovo žltú farbu. Kabátiky je možné kombinovať ako s teniskami, tak samozrejme tiež s elegantnou obuvou. 

plastové batôžky 

Aby sme odbočili od farieb, ktoré nie všetci majú v láske, spomenieme zaujímavý trend nazvaný plastové batôžky. Tie sú opäť súčasťou dobre známej plastovej módy, ktorá sa na pulty obchodov dostala vlani. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí túto módu milujú, určite priehľadný batôžtek nesmiete postrádať. A ak ste milovníkom skôr kabeliek, odporúčame investovať do plastových kabeliek či obličiek, ktoré si pripnete cez rameno alebo okolo pása.