Kožíšek schovaný v džínsovine

Obrovský „boom“ zaznamenala móda s príchodom minulého jari či leta. Do tej doby sa predaju džínsových búnd veľmi nedarilo. Stalo, že si ju niekto kúpil, avšak móda tento kúsok ešte dostatočne nepropagovala. K neočakávanému záujmu došlo práve až na zlomku minulého jari a leta. Teraz už má bundu vo svojich skriniach snáď každý. 

Ten, kto nechcel utrácať nevídané sumy za džínsovú bundu, len oprášil starý šatník, v ktorom istoiste minimálne jeden taký kúsok bol. V osemdesiatych rokoch bol hitom (rovnako ako dnes) a mal ju vtedy každý tínedžer (taktiež rovnako ako dnes). A keďže sa bunda neuviedla na trh v inom strihu, každý sa mohol vypytovať, z akej kolekcie a z ktorého obchodu ste bundu vzali. 

Lenže minulý rok si s nami počasie veľa zahrávalo. Krásne kúzlo jesene nás navštívilo iba krátko, ani sme nemihla okom a už tu bola zima, a to v celej paráde. Teploty sa začali znižovať nevídanou rýchlosťou až k mínus tridsiatich stupňov. Ľudia sa začali rýchlo zháňať po kabátoch a bundách, ktorých nebolo v obchodoch ešte toľko k mání. Čo ale postrehli nejedno dámske oko, bola novinka, ktorá vyrazila dych. Obľúbená módna džínsová bunda s kožušinkou bola na trhu! Siahlo po nej neskutočné množstvo žien. Čomu sa ale čudujeme, veď taký kúsok značí opäť nadčasovosť. 

Niekomu sa môže zdať, že podobná bunda s kožušinkou nevyzerá práve trendy. Častokrát sa prirovnáva k country štýlu. Omyl! Je to kúpa, ktoré nebudete ľutovať. Aj keby sa podobný kúsok opäť na chvíľku odložil, po pár rokoch ju znova radi vyhrabete zo svojich starých skríň, pretože džínsová bunda módny svet len tak neopustí. Hodí sa k nej najmä športová obuv, ale tiež veľkým favoritom na najlepšie sa hodiaci topánky sú (tento rok tiež veľmi „in“) horčicovo žltej Timberland s tmavými okrajmi. Namiesto kabelky radšej kúpte batôžtek. Nebojte, nepokazí vám trendy outfit – naopak! Aj batohy pre ženy, najmä tie malé, zaznamenali nevídanú popularitu!