Kosmetické trendy letošního roku. Už je máte v koupelně?

Nielen v móde sa tento rok dočkáme trendov, aj svet kozmetiky prináša celý rad trendov, ktoré by sme mali vziať bezpochyby do úvahy. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí kozmetikou doslova žijú, pravdepodobne už jednotlivé trendy máte vo svojej zbierke, už sa vám s najväčšou pravdepodobnosťou týčia na poličkách v kúpeľni. Ak ste však nemali ešte čas zamieriť do obchodov či na kozmetiku, prezradíme vám, čo by ste vo svojej kúpeľni rozhodne nemali postrádať, aké sú tohtoročné trendy tohto roku.

Všeobecne sa dá povedať, že tohtoročnými trendmi vo svete kozmetiky budú technológie. Kto by to bol povedal, že sa do sveta kozmetiky môžu technológie dostať, ale ono sa tak skutočne stalo. Prezraďme si niekoľko z nich, za ktoré budete bezpochyby vďační.

Účinné ampulky

Aj keď účinné, respektíve extra účinné ampulky nie sú vo svete kozmetiky žiadnou novinkou, už nejaký čas sa predsa vyrábajú, na výslní si museli počkať. Tento rok sa však úspešne na výslní dostali. Reč je o ampulkách alebo aj o kapsuliach, v ktorých je uzavreté účinné sérum. To je k dostaniu v takom prevedení, aby išlo o niekoľkodennú kôru, počas ktorej dostanete do pleti a pokožky dostatok vitamínu C a počas ktorej skvele redukujete vrásky, ktoré s pribúdajúcim vekom vyplávajú na povrch.

Masážne prístroje

Čistiace a masážne prístroje sú už medzi nami tiež nejaký ten piatok, ale opäť aj tieto technológie si na výslní museli počkať. A opäť je tento rok rokom týchto technológií. V súčasnej dobe existuje nespočetne veľa masážnych a čistiacich prístrojov, ktoré dobre prekrvia pokožku a ktoré dostanú make-up a nečistoty aj z miest, kam bežný odličovať nemôže.

Konopné produkty

Aj keď sa o sile konope vie už od nepamäti, dlho boli konopné produkty zavrhované. Pravdou ale je, že tento rok sa bude niesť v znamení konope. Konope totiž pomáha nielen na popraskané, suché pery, ale tiež je dobré na upokojenie, na hydratáciu, tiež uľavuje od bolesti alebo je efektívne pri stimulácii.