Coca-Colu iba nepite. Naučte sa ju využívať aj inak

Síce ide o nápoj, ktorý obsahuje mnoho cukru a ďalších látok, ale zároveň ide o pitie, ktoré skvele chutí a je obľúbené. Na popularite stúpa aj preto, že sú aj iné početné možnosti, na čo sa dá využiť. Pozrite sa, ktoré to sú a potvrďte si tak, že Coca-Cola nie je len nápoj, ktorý si kupujete v kine k popcornu alebo s ktorým hrešíte, pokiaľ máte takzvaný „cheat day“ počas svojej diéty.

Kondicionér

Došiel vám doma a vy potrebujete rýchlo ošetriť svoje vlasy? Pokiaľ áno, siahnete do chladničky pre tento svetoznámy nápoj. Uvidíte, že sa vášmu bežnému kondicionéru dokáže veľmi dobre vyrovnať. Len nezabudnite na následné dôkladné umytie vašich vlasov.

Liek na nevoľnosť

Nie je vám dobre od žalúdka? A to či z dôvodu prejedenia, alebo z inej príčiny? Nemusíte zúfať, pretože tento nápoj je aj dobrým pomocníkom na nevoľnosť. Pokiaľ vám nie je dobre, odporúčame ho piť po celý deň. Uvidíte, že sa vám uľaví. Najlepšie je podávať chladenú, čo vášmu telu tiež dokáže uľaviť.

Odstraňovač škvŕn

Je na vašom oblečení niečo, čo nemôžete doprať? Ak áno, skúste škvrny odstrániť pomocou tohto nápoja. Nalejte ho na škvrnu, nechajte chvíľu pôsobiť a potom vložte klasicky do práčky. Veľakrát si poradí s takými nečistotami, ktoré prášok eliminovať nezvládne.

Čistič riadu

Máte hrniec, na ktorom sa po rokoch používanej vytvoril výrazný povlak špiny a pripáleniny? V takom prípade je možné odstrániť ho bez drhnutia. A to iba tak, že do hrnca nalejete tento nápoj a necháte ho chvíľu prevariť. Potom nechajte vychladnúť, colu vylejte a hrniec vypláchnite. Bude ako nový.

Výživa pre kvety

Zabudnite na výživu v sáčku, ktorú vám dajú v kvetinárstve. Ak chcete predĺžiť dobu, počas ktorej budú vaše kvety vo váze, použite tento svetovo preslávený nápoj. Kvety dajte štandardne do vázy s čerstvou vodou. K nej však prilejte trochu coly. Sami uvidíte, ako im to prospeje.