Košeľa Lebo sú to pravé!

Aj muži majú svoje dni. Často sa tento výrok hovorí len o ženách, avšak nesmie sa s týmto názorom súhlasiť. Iste ste, páni, zažili chvíľku, kedy ste nevedeli, čo si obliecť. Vaša príprava trvala oveľa dlhšie ako pripravovania sa vašej partnerky, a to ste sa nefénovali, nelíčili ani nedepilovali. Váš šatník praskal vo švíkoch, vy ste však bezmocne stáli pred otvorenou skriňou a premýšľali, čo bude najvhodnejší pre daný okamih či danú udalosť. Pokiaľ si ešte niekedy nebudete vedieť rady, jednoznačne siahnite po košeli. Ak nie ste majiteľom aspoň troch druhov košieľ, okamžite zamierte do najbližšieho obchodného domu! 

Klasika pre veľkolepé udalosti 

Oblek a košele – to je jasná voľba vo chvíli, kedy ste pozvanie napríklad na ples alebo kedy pozývate svoju partnerku na večeru do obľúbenej (nie práve lacné) reštaurácia. Iste vynechajte pestrofarebné typy košeľou, stavte na klasickú bielu či svetlúčko modrú. Tieto farby sadnú každému mužovi a z davu vďaka nim vyčnievajú kvôli elegantnosti, nie kvôli zle sediaci krikľavo oranžovej košeli. 

Kárované pre najlepší párty 

Avšak na pivo s kamarátmi sa klasika naozaj nehodí. Je pre tieto chvíle nepohodlná a navyše si ju môžete ľahko zašpiníte. Na takéto príležitosti voľte radšej kárované typy. Nájdete ich všade a sú skvelou voľbou. Zapôsobíte aj na slečnu pri prvom rande. Skvele sa hodí k novinke v odevnom priemysle, a to k boyfriend džínsom. Outfit ľahko doladíte s pomocou bundy bomber. 

Exotika na maškarný 

Zo svojho šatníka však vyberte exotické košele. Myslí sa tým prevažne tropické vzory, ako sú africké vzory zvierat, papagáje či iné. Nie sú ani „in“, ani „out“. Sú už skrátka niekde ďaleko v minulosti za opicami. Ak je naozaj stále máte doma, zbavte sa ich. Až vám na to príde priateľka, dostanete iste dlhú a poučnú lekciu o tom, čo sa nosí a nenosí. A ako muž to iste nechcete podstúpiť.