Keď sveter, tak jedine o dve čísla väčšie

Väčšinou zima je obdobie svetrov, vďaka ktorým nám nie je ani chvíľku zima. Avšak aj jar je práve o nich. Síce sa teraz stretávame s úplne krásnym počasím, počas ktorého nám teploty dosahujú do plus dvadsiatich stupňov Celzia, ale zároveň sa jedná o také ročné obdobie, u ktorého dominujú mimo slniečko aj výdatné prívalové dažde a prvé búrky. Každé obdobie si teda prináša aj negatívne stránku a my na ňu rozhodne musíme byť pripravení. Na obdobie dažďov by sme sa mali pripraviť rozhodne s dáždniky a dobrými topánkami, ale len málokto sa pripraví, čo sa oblečenia týka. Ono mať nejakú bomber bundu alebo ľahký kabát je super, ale predsa len tenký kabát je tenký kabát. Možno by sme si pod neho mali dať ešte jednu vrstvu, a to síce potrebné svetrové. Lenže u svetra je potrebná voliť dobrý tvar a veľkosť. Móda teraz udáva úplný opak, na ktorý ste zvyknutí. Ak sveter, tak jedine o dve čísla väčšie, ani o chlp menšie. 

Polichotí vašej postave a zahreje vás ako nikdy predtým 

Kupovať si svetre bežnej veľkosti je už dávno out. Bohužiaľ sa však mnohokrát stretnete aj s tými, ktorí si berú svoje svetre dokonca o dve čísla menšie, a to potom nedopadá vôbec pekne. Klasické rozpínací svetríky už sú dávno v „out zóne“, a tak sa nie je čomu diviť, keď sa z obchodov úplne vytratili. Mnoho zo žien ich má však ešte v šatníku a je dôležité si uvedomiť, že to s nimi len tak nejde a nepôjde. Darovať je charite bude najlepší krok k využitiu. 

Ak chcete pôsobiť so svojím svetrom moderne, je nutné, aby ste si kúpili takzvaný ouversize sveter. Jedná sa o svetrík cez hlavu, ktorý je úplne dokonalý. Nájdete ho v rôznych farebných kombináciách a spracovaniach. Celá pointa tkvie v tom, že vám musí byť veľký, pretože iba tak sa v ňom budete cítiť úplne pohodlne. Niet sa teda čomu čudovať, keď si ho v poslednej dobe kupuje čoraz väčšie množstvo žien. Samozrejme vďaka tomu, že je o niečo väčší, vám značne polichotí postave. Pre tých chudší je dobré to, že vďaka tomu, že nie je tak napätý a je naopak voľne vlajúce na chudé postave, si každý uvedomí, že asi nie ste práve tučná, keď to na vás tak visí. U plnších ženských postáv je zase lichotivé, než nevyzerajú tak plne, než v skutočnosti sú. Navyše ten komfort naozaj ohromí kdekoho.