Keď doplnky zachraňujú outfit

Niekedy sú naše outfity veľmi kombinované a nápadité, rôznofarebné a nič im nechýba k dokonalosti. Inokedy sú ale jednoduché a obyčajné a nemáme čas vymýšľať niečo navyše. V týchto chvíľach nás zachraňujú doplnky, ktoré doma máme všetci a šetria náš čas, námahu a vedú náš outfit k dokonalosti. Lenže aké konkrétne doplnky náš look zachraňujú, vďaka akým doplnkom sa môžeme cítiť ako hviezdy?

Doplnkov je na trhu niekoľko desiatok. Máme na výber z mnohých typov. Obvykle volíme šperky a podobné modely, inokedy nás ale zachránia úplne iné typy autodoplnkov, ktoré dokážu priniesť oufit k dokonalosti. Určite všetky jednotlivé kúsky doma máte, neváhajte ich použiť. Poradíme vám, čo konkrétne sa oplatí mať doma v zbierke.

Slnečné okuliare

Je ich nespočetne typov (mačacie, lenonky, oversized, pilotky…) a každému lichotí iné, pretože má iný tvar tváre. Minulý rok sa veľa nosili mačacie okuliare a pilotky, najčastejšie jednofarebné, ale aj s rôznymi vzormi. Svoj outfit tak môžete doplniť aj v zime, pretože aj na horách páli slniečko.

Opasok

Skvelá vec, ak chcete zúžiť alebo zvýrazniť pás (podľa typu a šírky). Obľúbený je opasok značky Gucci a jeho falzifikáty, čo je (v prvom prípade) celkom drahá záležitosť.

Hodinky

Opäť existuje veľa typov, tvarov, materiálov, z ktorých sa hodinky vyrábajú, ale úplne basic rozdelenie je na ručičkové, digitálne a smart. Ručičkové hodinky sú trochu old school, ale pokiaľ vyberiete správnu farbu a veľkosť, určite nebudete ľutovať. Smart hodinky sa požívajú predovšetkým kvôli funkciám, ktoré majú (meranie tepu, písanie sms správ…).

Pokrývka hlavy

Môžeme si pod tým predstaviť od veľmi elegantného klobúka, ktorý nosí Kráľovná Alžbeta, cez slamák, čo kúpime na tržnici až po športovú šiltovku. V poslednej dobe sa veľmi nosí šiltovka značky New York Yankees.