Aké šaty obliekali celebrity vo svoj svadobný deň?

Svadobný deň je ten najväčší deň v našich životoch. Väčšinou sú ženy tie, ktoré to prežívajú vážne intenzívne. Práve ženy sa snažia, aby ich deň bol úplne dokonalý. Snaží sa o perfektnú kvetinovú výzdobu, snaží sa zaujať aj tortou alebo aktivitami, ktoré na svadbe budú prebiehať. Avšak najviac sa snaží, aby vyzerali úplne ako princezné. Na to je samozrejme nutné mať dokonalý účes, make-up, manikúru a tiež šaty. Bez svadobných šiat nie je nevesta nevestou, čo iste veľmi dobre viete. Pokiaľ sa teda v blízkej dobe budete vydávať, prinášame vám trochu inšpirácie.

Iste aj vaša svadba môže byť svadbou roka. Najčastejšie sú však svadby roku svadby celebrít. Celebrity sú vo svoj deň skutočne obklopovaní fotografmi a nemajú ani trošku súkromia na to, aby si povedali dôverne svoj sľub.

Známe celebrity sú si však vedomé toho, že budú aj vo svoj svadobný deň doslova prenasledované, preto sa snažia, aby vyzerali úplne fantasticky. Nie je sa čomu diviť, keď nešetrí ani na svojich šatách.

Poďme si teraz priblížiť celebrity a ich šaty, ktoré si vo svoj veľký deň s hrdosťou a pýchou obliekli.

• Catherine Zeta-Jones

Iste poznáte veľmi šarmantnú herečku Catherine Zeta-Jones. V deň svojej svadby na sebe mala nádherné šaty od návrhára Christiana Lacroixa. Róba mala dvojmetrovú vlečku, ktorá samozrejme zožala veľký úspech a obdiv. Bohužiaľ tento obdiv nebol práve najlacnejšou záležitosťou. Hodnota celej svadby sa podľa informácií pohybovala okolo jedného a pol milióna dolárov, keď viac ako päťdesiat percent zo sumy stáli šaty. Tak už si to iba spočítajte.

• Madonna

Táto veľmi známa speváčka bohužiaľ veľmi úspešne tají, koľko jej šaty stáli, ale našťastie bulvár odhadne čokoľvek. Keďže šaty, ktoré mala speváčka v deň svojej svadby, boli z hodvábu, hlavu mala zakrytú závojom krajkového vzoru, šperkom bol obrovský 37-karátový diamantový kríž, zápästie zdobil 19-karátový náramok, celá táto róba sa odhaduje na 50 tisíc dolárov. Len samotný náramok stál zhruba sedemdesiatdvatisíc korún. Ten jej daroval jej manžel Guy Ritchie ako svadobný darček.