Dva outfity, ktorými oslníte počas chladnejších dní

Vonku už len tak rýchlo teplo skutočne nebude. Musíme sa pripraviť na to, že budú prichádzať neustále chladnejšie a chladnejšie dni, počas ktorých sa budeme musieť lepšie priobliecť. Našťastie však v obchodoch štartujú už zimné kolekcie, ktoré prinášajú vhodné zimné kúsky, ktoré nás stopercentne dostanú. Poďme si povedať, ako také kúsky kombinovať. Ukážme si dva looky, ktorými tento rok počas chladnejších dní stopercentne okúzlite nielen pánov, ale aj ženy na uliciach, ktoré vás nebudú hodnotiť nižším číslom, než sto percentami.

Looky vytvárame z módnych kúskov, ktoré bežne nájdete v obchodoch. Spomíname aj obchody, v ktorých by ste jednotlivé kúsky mohli nájsť.

LOOK 1

Pokiaľ vonku ešte nebude padať sneh, mali by ste si ešte ponechať krivák. Predsa len táto obľúbená bunda tohtoročnej jesene úplne vedie, a to hlavne v pestrých farbách. Vytiahnite si napríklad červený krivák, ktorý nájdete napríklad v Stradivariu, k tomu si oblečte čierne tričko, ľahší čierny dlhý kardigán až k členkom, ktorý bude mať najlepšie rozparok na bokoch, ak tomu kombinujte čierne džínsy posiate kvietkami v červenej farbe. Tak sa dokonale zladíte s bundou. Džínsy nájdete pre zaujímavosť v online shope obchodu Reserved.

Keďže je červená bunda dosť výrazná, nepotrebujete nijako oživovať váš look. Na nohy by stačilo obuť obyčajné chelsea topánky alebo napríklad ešte obľúbenejšie Converse tenisky, ktoré budete mať v tej klasickej bielej podobe.

LOOK 2

Pokiaľ už bude trochu chladnejšie, vytiahnite si šedý kabát rovného strihu, kedy si pod neho oblečte šaty krabicového strihu v khaki, v bordovej alebo v horčicovo žltej farbe. Práve tieto tri farby (+sivá) budú tento rok dominovať zime. K nim si potom dajte obľúbené čierne pančucháče a na nohy obujte klasické čierne chelsea topánky (alebo prípadne poltopánky, ak na to bude počasie). Šál volte huňatý, najlepšie čiernu, kabelku potom voľte do farby šiat rovnako ako čiapku na hlavu.