Kabelky sú nuda!

Tiež už vás nebaví nosenie kabeliek? Kabelku má každá žena. Kde inde by sme taky dali veci, ktoré jednoducho musíme mať so sebou? Ak chcete byť originálny, spomeňte si na obdobie svojich školských rokov alebo obdobie prázdnin a rôznych výletov. Kde sme ukladali to dôležité? No predsa do batohu! Áno! Batoh je to čo vám štýlovo doplní outfit a budete originálna! 

Keď vojdeme do rôznych obchodov, nájdeme veľa štýlových batohov. Ktorý bude ale ten najlepší? Tu pár typov, ktorými očaríte. Aj keď vyberáme batoh, nesmieme zabudnúť na našu jemnosť a ženskosť. Batôžky vyberáme skôr menšie a štýlom sa nám musí hodiť k zvyšku oblečenia. To znamená, že k elegantnej sukni a blúzke zvolíme elegantný batoh a naopak. 

mašľa 

Ako sme už naznačovali, nejdeme na nejaký turistický výšľap či výlet. Batoh nám má nahradiť kabelku. Poobzerajte sa po menších batôžkoch napríklad z eko kože ozdobené mašľou. Batoh by mal byť jednofarebný napríklad čierny, sivý, krémový atď. Mašľa batoh zjemní a dá mu elegantný vzhľad. Jeho jednoduchosť vám dovolí vziať si ho takmer ku všetkému. 

Farby a tvar 

Zaujímavá kombinácia farieb a neobvyklý tvar zaujme snáď každého. V prípade farebných kombinácií dajte pozor, aby toho nebolo už moc k zvolenému oblečenie. Preto keď zvolíte farebnejšie kombinácii batohu, siahnite po jednofarebnom outfitu. Dnes nájdeme batohy rôznych tvarov, tak prečo je neskúsiť? 

vzory 

Kto tento rok nevyrazil s kvietkovaným vzorom ako by nebol. Tak prečo nezvoliť tento vzor aj na batôžku? Tento vzor nadchne obzvlášť mladej romantickej ženy. Batoh vám dodá na jemnosti. Určite to ale s kvetmi nepreháňajte a držte sa pravidla, že menej je viac. Ak už tento vzor máte na batohu, bude to stačiť a nevoľte ďalšie kvetovaný kúsok.