Ako privábiť lásku

Sila myslenie je veľmi silná vec. Preto ak ste slobodná a až moc sa sústredíte, aby ste našla toho pravého môže svojich snov, tak práve tu môže byť ten pes zakopaný. Dôvodom prečo sa vám to nedarí je ten, že sa až príliš sústredíte na jednu vec a nevnímate seba. Mala by ste sa sústrediť sama na seba a zamyslieť sa nad svojimi klady a zápory a tiež ako samu seba vnímate. 

Pokiaľ na seba pozeráte moc sebakriticky, neveríte si začne to takto vnímať aj vaše okolie. Čo pre nadviazanie nového vzťahu nie je práve ideálne. Keď dlho toho pravého nemôžeme nájsť, vidíme všetko čierno a upadáme do depresií. Máme teda pre vás pár typov ako byť šťastnejší a tým i príťažlivejšie. 

nezrovnáva 

Ak sa vám dlho nedarí nájsť nového partnera, začnete sa rozhliadať okolo seba. Zistíte, že je to okolo vás samý zamilovaný pár. Čo nei úplne pravda. Začnete sa sebakritikou. To ale veci vôbec neprospievajú. Pozrite sa skôr na svoje pozitívne stránky a prednosti. To čo muža priťahuje je ich sebadôvera. 

Radosť zo slobody 

To že som sama nie je žiadna katastrofa. Začnite si užívať života. Obnovte alebo nájdete si nový koníček, spoznávajte svet. Zamerajte sa na seba. Čím menej sa na lásku budete sústrediť tým skôr si nájde práve vás. 

Pozitivnost 

Pozitívne myslenie je základom úspechu. Nikto nestojí o to, tráviť čas so skleslým negatívnym človekom. Na príslovie vrana k vrane sadá je predsa len niečo pravda, takže ak chcete byť medzi pozitívne spoločností treba dobre sa naladiť. 

podpora 

Partneri sa objavujú a zase miznú. Ale rodina a priatelia, ktorí vás milujú sú stále s vami. Preto si vážte ich odpory a udržujte dobré vzťahy medzi sebou.