Kabelky s animovanými postavičkami. To je to, čo teraz frčí

Kto by nemiloval animované postavičky! V súčasnej dobe je nájdete na každom rohu. Nevidíte je len v televíziách, ale aj v obchodoch. Animované postavičky sa dnes stali akousi módnou ikonou, ktorú nájdete na každom kúsku oblečenia. Nielen, že sa samolepky animovaných postavičiek dostali na bundy alebo na batohy, ale dnes sú súčasťou aj kabeliek.

Ak sledujete aktuálne módne svet, veľmi dobre viete, že sa do módy dostala extravagancie a farebnosť. Kto miluje jednoduchosť a neutralitu sa bohužiaľ musí zmieriť s tým, že tento rok nebude in. Prehliadkové móla dnes a denne ukazujú unikátny farebné kúsky, ktoré nie každý má odvahu nosiť. Počas pražského Fashion Weeku sa zistilo, že moderné budú tento rok ľadvinky a že nešliapnete vedľa ani s pláštenkou. Teraz sa však na ďalších prehliadkach ukázal ďalší nenahraditeľný kúsok našich tohtoročných šatníkov. Je ním kabelka s animovanou postavičkou.

Animácia frčí

Ešte donedávna sa animované postavičky predovšetkým z dielne Walta Disneyho vyskytovali len na tričkách či šatách, ale teraz sa dostali aj na kabelky. Tento rok žena, ktorá na svojej kabelke nebude mať plameniaka alebo Mickey Mouse, nebude štýlová a trendy.

Najlepšie urobíte, keď si kúpite kabelku značky Karl.

Viac o značke Karl

Značka Karl sa vyznačuje predovšetkým svojimi farebnými kúskami vo svojej ponuke. Sú pestré, sú krikľavé, sú farebné a vyzerajú ako z animovaného filmu. Pre tento rok sú teda ideálne. Ide o značku, ktorá je dnes označovaná za jednu z najuznávanejších značiek vôbec. Značka však nie je len značka, znamená oveľa viac. Veď jednotlivé módne kúsky z dielne tejto značky ovplyvnili celý módny svet.

Obľúbené sú najmä topánky, konkrétne slip-ony, ktoré si zamiluje nejedna žena. Navyše teraz je ideálny čas na to, aby ste slip-ony vytiahli, preto prečo si ich nekúpiť práve z dielne značky Karl? Okrem slip-onov sú obľúbené aj spomínané kabelky.