Tri dámske outfity, s ktorými očarí na prvom rande

Chystáte sa na veľké rande, ale neviete, čo si vziať na seba? Poradíme vám. Moc dobre vieme, ako sú rande dôležitá, rovnako tak vieme, akú dôležitú úlohu hrá oblečenie ako také. Dnes si ľudia robia názor na človeka už podľa toho, čo má na sebe. To znamená, že ak má čo i len čierne bielizeň pod bielym topom, už si človek myslí, že mu nezáleží na detailoch alebo že nie je dostatočne pozorný. Aby ste sa vyvarovali zlému prvému dojmu, dajte na nás a nechajte sa inšpirovať troma outfity, ktoré sme pre vás vykúzlili.

Vybrali sme outfity ako elegantnejšie, tak ležérnejší. Každá žena má obľúbený štýl, určite sa bude minimálne inšpirovať našimi tipmi.

Kombinácia elegantnosti a ležérnosti

Dnes móda podporuje kombináciu ležérnosti a elegantnosti. Preto to využite a oblečte sa do krásnych šiat na špagetových ramienkach, ktoré doplníte o klasické biele tenisky. Biele tenisky sú hitom tohto roku, rovnako ako spomínaná špagetové ramienka. Šaty pokojne môžu byť nadýchané, nebojte sa vôbec vziať si nadmieru elegantný kúsok. Doplňte je potom krátkym svetríkom na gombíky, ktorý ochráni pred prípadným chladným večerom, a potom so sebou si vezmite buď malinký batôžtek, alebo napríklad menšie kabelku cez rameno.

Zaujmite s pohodlným outfitom

Ak sa chcete na rande cítiť hlavne pohodlne, vieme, ako to dosiahnuť. Vezmite si na seba nohavice cigaretového strihu, ktoré doplníte o obyčajné jednofarebné tričko s potlačou, ktoré zakasáte do nohavíc. K tomu koženkový krivák, prípadne semišový krivák, opäť biele tenisky a batôžtek s šiltovkou. Aj do takej ženy sa môže chlap zamilovať.

Nebojte sa pánskeho štýlu

Dnes sa tiež nosia pánsky štýl. Nebojte sa preto vytiahnuť boyfriend džínsy, ktoré doplníte teniskami bez šnurovania, k tomu vyberte jednofarebné úzke tričko, ktoré dobre ukáže, že mužom nie ste, ale že ste ženou. K tomu džínsovú väčšie bundičku, batoh a chrbát a môže sa ísť. Len pozor na to, aby ste neprišli s drahou polovičkou rovnako oblečení.