Kabelky, aké sa dnes nosí – už ich máte?

Módny svet zažíva obrovský comeback. Neustále sa vracia také kúsky, ktoré by sme našli u mamičiek v skrini, pretože presne také kúsky nosili v ich krásnom mladosti na diskotéky, keď tancovali na nestarnúci hity Michala Davida, Janka Ledeckého alebo na stále známe hity skupiny Lunetic. Než sa teda dnes dáte na nakupovacie dráhu, potom sa najskôr vydajte do svojho mamičkinho šatníka, pretože mnohokrát nájdete presne to, čo si chcete kúpiť. Ušetríte tak pár sto korún.

Avšak mimo známej kúsky sa taky na pultoch obchodov nájdu aj úplné novinky. Najviac noviniek je aktuálne vo svete kabeliek. Keďže sú kabelky dnes čím ďalej viac utlačovaných batohy, ktoré sú naozaj veľmi moderné, musí sa teda snažiť zaujať. To sa im napodiv darí – dnes nájdete na pultoch obchodov naozaj unikátny kabelky, ktoré rozhodne musí byť vo vašom šatníku. Už ich máte?

• Okrúhla kabelka menšej veľkosti

Ak milujete obchody, ako sú napríklad tie značky ZARA, potom tu nájdete množstvo kabeliek, ktoré si rozhodne musíte kúpiť. Sú to kabelky, ktoré sú menšie, sú cez rameno a sú okrúhle. Vážne – predstavte si bicykel a presne taká kabelka je! Väčšinou ich nájdete ešte posiate dnes veľmi obľúbenými kvetmi. Výšivky kvetov sú väčšinou rude červenej, ktoré tak robia kontrast neutrálne a ku všetkému sa hodiace čiernej farbe.

• Veľká a farebná

Ak sledujete napríklad to, čo vám aktuálne ponúka obchod Lidl, potom ste určite zaregistrovali unikátnu kolekciu Heidi. Sú v nej nielen skvelé svetre alebo bundy, ale nájdete v tejto kolekcii taky vážne parádny zelenú kabelku, ktorá je väčšia veľkosti a ktorá je do ruky. A práve taká kabelka je teraz taky štýlová a práve ju taky musíte mať vo svojej zbierke! Veľká a farebná kabelka do ruky – to rozhodne nesmie chýbať žiadnej žene. Samozrejme si nemusíte kupovať len zelenú kabelku, ale nebojte sa aj iné farby. Vkusné sú napríklad červené kabelky alebo kráľovsky modrej či pestro žltej.