Na aké príležitosti sa tenisky rozhodne nenosí?

Tenisky sú asi najpohodlnejšie obuv vôbec. Jedná sa o obľúbenú obuv nás všetkých a vždy sa s ňou veľmi smutne lúčime v čase pred zimným obdobím, kedy sa naozaj nehodí nosiť tenisky, vďaka ktorým by sme len pekne prechladnutý. Je nutné si uvedomiť, že nemá cenu neustále nosiť tenisky, keď je vonku desať čísel snehu. To je len holá nezodpovednosť, za ktorú by sme rozhodne zaplatili. Avšak o to väčšiu radosť príde v čase, keď sneh opadne a my sa tak konečne môžeme vrátiť k obľúbeným teniskám.

Táto obuv je síce jedna z najobľúbenejších vôbec, je ale nutné si uvedomiť, že ju nemôžeme nosiť kamkoľvek. Iste, v poslednej dobe sa tenisky stali neoddeliteľnou súčasťou elegantnejších outfitov, kedy sa kombinujú napríklad s obľúbenými šaty alebo so sukňami, ale na druhú stranu také kombinácie sa nemôžu nosiť všade. Preto si poďme povedať, kam s takými kúskami nechodiť, pretože by sme si trhol len hanbu.

1. Svadby

Ak ideme na svadbu, potom ich musíme vynechať. Je jedno, či ideme ako svedok, družičky alebo ako bežný svadobčanov, ale v každom prípade tenisky nechajte bokom, či sa však nejedná o nejakú tematickú svadbu, kde by bola táto pohodlná obuv doslova predpísaná. Na svadby volia ženy pohodlné balerínky, menej pohodlné lodičky alebo vkusné poltopánky. Páni sa uchyľujú iba k polobotkám.

2. Slávnostné oslava narodenín

Ak má niekto z vašich blízkych aktuálne nejakú oslavu narodenín, potom by sme rozhodne mali siahnuť po inej obuvi. Na slávnostné oslavu narodenín sa naozaj nehodí prísť v teplákoch a v teniskách. Radšej siahnite po balerínkach alebo po poltopánkach. Všetko však zlaďte patrične k vami zvolenému outfitu.

3. Výročie

Pokiaľ s priateľkou alebo s priateľom mierite do krásnej reštaurácie, bohužiaľ nemôžete siahnuť po teniskách. Tie sa k elegantnému looku vážne nehodí. Skúste to radšej s trochu formálnejšie obuvou, ktorú zladíte k formálnemu looku.