Ako išiel čas s motýliky

Keďže už je za nami teplé počasie, musíme sa čoskoro pripraviť na zimu. Práve zima je aktuálna téma aj v obchodoch s oblečením, kde v hojnej miere nájdeme nielen bundy, ale aj topánky či čiapky. Keďže ale čoskoro začne aj plesová sezóna, stretnete sa aj s rôznymi saky, vkusnými spoločenskými nohavicami alebo s obleky, ktoré si taky môžete zakúpiť. Mimo to si opäť môžete vybrať z veľmi širokej ponuky motýlikov či kravát.

Motýliky alebo kravaty sú súčasťou každého obleku či košele, ak idete napríklad na svadbu alebo práve na nejaký formálnejšie ples. Kravaty sa dnes nosí už len úzke, teda takzvané viazanky – na široké typy vážne zabudnite. Ak však neviete, či je kravata tá najlepšia možná varianta, rozhodnite sa pre obľúbené motýliky. Tie sú práve šialene štýlové a moderné a nesmie chýbať pri žiadnom obleku či košele.

Nezabudnite, že k motýliku patria špeciálne košele, ktorá má inak strihaný golier. Hlavne u nej nejdú vidieť gombíky.

Ako motýliky začínali?

Keďže sú motýliky aktuálny trend, mali by sme si povedať, ako s nimi šiel vlastne čas – ako sa menili počas uplynulých rokov. Najskôr sme sa stretávali s väčšími typmi motýlikov, ktoré boli hlavne jednofarebné – a hlavne boli na sponu, pomocou ktorej sa zapínali. Počas minulého roka sme sa však mohli stretnúť už s lepšími prevedeniami. Motýliky boli zrazu v užšej forme a moderné boli hlavne také, ktoré na sebe niesli nejaký vzor. Najlepšou voľbou teda boli bodkovaná motýliky alebo iné, ktoré mali na sebe nejaký miniatúrne vzor. Motýliky sa však pripínali pomocou magnetov, aby tak nevkusná spona nebola u špeciálnych košeľou vidieť.

A aké sú motýliky najštýlovejšie teraz?

Tento rok to je však zase úplne inak! Už žiadne látkové motýliky nevoľte, pretože látkové motýliky nie sú štýlové. Dnes už očaríte jedine s tými drevenými motýliky, ktoré sú síce drahšie, ale sú rozhodne na celý život.