Jesenným hitom sú košeľové šaty. Musí mať predĺženú dĺžku

Aj keď by si človek povedal, že jeseň sa nesie v znamení nohavíc alebo džínsov, nie je to tak. Jeseň sa tento rok nesie v znamení šiat, ktoré sa môžu doplniť napríklad pančuchami alebo silonkami. Konkrétnym jesenným hitom tohto roku sú košeľové šaty, ktoré budú v predĺženej dĺžke.

O košeľových šatách sa už dlhú dobu povráva, že prišli do sveta módy ako jedno veľké nečakané tsunami. Takto možno naozaj šaty popísať, veď prišli a zmietli úplne všetko, čo im prišlo do cesty. Keď sa objavili na módnych mólach, človek si povedal, že je to len ďalší kúsok vracajúci sa z minulosti. Lenže to nebol len ďalší kúsok, bol to hit, ktorý pristane každej žene bez ohľadu na vek.

Tento rok na jeseň jedny také košeľové šaty s predĺženou dĺžkou rozhodne musíte mať. O tom niet sporu. Či už ste milovníkom divokosti alebo preferujete minimalistický štýl, nájdete si to svoje.

Jemný kvetinová potlač aj Boho štýl

Každá žena si v aktuálnej ponuke nájde to svoje. Medzi najvyhľadávanejšími kúsky sú šaty s jemným kvetinovým motívom, ktoré sú vyhľadávané hlavne romantickými dušičky. Ak sa však s jeseňou chcete úplne stotožniť, šaty nájdete aj s orientálnymi vzormi či zemitými odtieňmi, ktoré sú typické pre sychravú jeseň.

Jednofarebnosť je stále in

Ak však patríte ku konzervatívnym typom, potom pravdepodobne nebudete hľadať šaty s motívmi, ale dáte prednosť skôr jednofarebným kúskom. Samozrejme na trhu nájdete klasické čierne, biele šaty, ale nebojte sa aj iných farieb. Pre decentné ženy pýšiace sa hnedými vlasmi sú tu košeľové šaty s predĺženou dĺžkou v khaki farbe, blondínkam zase pristanú oranžová alebo tiež žltá. Ak patríte k červenovláskam, nebojte sa výrazných, červených šiat.

Praktickosť ako hlavná výhoda

O košeľových šatách s predĺženou dĺžkou možno povedať, že sú nadmieru praktické. Možno ich nosiť kamkoľvek sa vám zapáči, vynosíte je na večierok, ale aj na rande alebo napríklad na zraz zo strednej školy, kde chcete oslniť.