Jeseň v kocke

Kocka je všade, kam sa len obzrieš! Tak táto veta nám tohtoročnú jeseň prebehne hlavou asi mnohokrát. Pri nakupovaní nových kúskov do nášho šatníka alebo pri jesennej prechádzke ulicou. A prečo? No predsa kockovaný vzor tento rok proste frčia! Nájdeš niečo vo svojej skrini aj ty? Ak nie, treba to rýchlo napraviť!

Ako by sa mohlo zdať tak vzor kocka je len jedna, ale to je omyl. Tento vzor si môžeme zvoliť buď v menšom, alebo väčšom prevedení. Viacfarebné alebo tón v tóne. Toto je čisto na nás. Klasika sú čiernobiele kocky alebo kocky a červeno-čierna, tu tiež poznáme všetci. Či sme silnejší postavy, mali by sme nosiť kocky menších veľkostí, a ak je vaša postava útla, môžete si dovoliť vzor veľkých kociek.

Kde kockovaný vzor využiť?

Kockovaný vzor sa nosia snáď na všetkých kúskoch oblečenia, čo vás len napadne. Od kabátu až po ponožky. Dokonca si sa tomuto vzoru nevyhli ani topánky! Pri nosení kockovaného vzoru si ale musíme dať pozor, aby sme to neprehnali. Nie je žiaduce kombinovať viac kúskov s týmto vzorom. Nie vždy sa totiž kocky k sebe hodia. Preto obliekame vždy len jednu kockovanú vec.

Pokiaľ máte radi jednofarebné oblečenie, ale túžite po zmene, začnite opatrne, aby ste sa vo zvolenom oblečení cítili pohodlne a dobre. Zvoľte najprv malé kocky, nie sú tak extravagantné. A najlepšie v menej výrazných farbách.

Kam kocku nosiť?

Kockovaný vzor sa hodí na akúkoľvek akciu, a nikdy s ním nepohoršíte okolia. Vyzerá skvele ako na ležérne košeľu, tak na spoločenskom kabátiku. A ak obujete kockované tenisky či členkové topánky a k tomu koženú bundu, uvidíte, že vaše topánky budú stredobodom pozornosti.