Jar v znamení klobúkov

Móda častokrát neprinesie zrovna najlepšie kúsky na módne móla. Poslednou dobou sa veľa pletie. Na tom ale nezáleží – aj v tomto zmätku, ktorý udáva, sa nájdu nadčasové kúsky. Medzi ne napríklad patrí výstrel z osemdesiatych rokov, a to džínsové bundy. Tie sa stali veľkým hitom minulého leta, preto sa nie je čomu diviť, že sa udržali na prvom mieste popularity až dodnes. Dajú sa skvele zladiť k čomukoľvek, čo je dobrá správa prevažne pre tých, ktorí sa občas počas módnych trendov pomýlia a ktorí nevedia dobre skombinovať jednotlivé kúsky oblečenia. 

Ďalším nestarnúcim hitom sú hodinky, ktoré vždy dodajú elegantnosti. Aj páni by ich mali určite zaradiť do svojho každodenného looku, pretože ho len účely a taky nimi dosiahnu väčšieho štýlu. Ak ich skombinujete aj s šiltovkou, neurobíte chybu. 

Je ale február, čo znamená, že sa čo nevidieť rana ponesú v teplejšom a predovšetkým jarnom duchu. Jarné módne trendy si tiež nesú svoje obľúbenca. Bude sa jednať prevažne o hnedý kabát, ktorý je populárny aj teraz v zime. Keďže je teraz zima naozaj krutá, nečudujme sa, že sa kabáty moc nenosí. Nepredstavujú mnohokrát presne to teplo, ktoré človek potrebuje. Preto sa skvele hodí pre jarné premenlivé počasie. Nebude sa totiž jednať o teploty pod mínus tridsať stupňov Celzia, teda bude tento kúsok vhodným kandidátom. Skvele ho doplníte hnedými poltopánkami alebo členkovými topánkami na boku s gumou. Tie voľte v čiernej alebo v hnedej farbe. 

Medzi ďalšie nadčasový kúsok možno zaradiť klobúky. Tie nestarnú, a to prevažne vtedy, ak má ich na hlave muž. K hnedému kabátu bude skvelým doplnkom, preto sa ho nebojte použiť. Muži v nich vyzerajú veľmi príťažlivo a elegantne. Iste v ňom zapôsobíte na nejednu ženu. 

Aj u klobúku ale platí zásada hnedej farby. Samozrejme neladí všetko do rovnakého odtieňa, zamerajte sa na rôzne odtiene, ktoré k sebe ale idú. Klobúk nekupujte nepevný ani kovbojský. Radšej si nechajte poradiť od odborníkov alebo partneriek, ak sa ocitnete na ceste rozhodovanie.