Bomber bunda na jar ako stvorená!

Jar so sebou nesie postupné otepľovanie, na čo čakala veľká kopa ľudí. Prevažne tí, ktorí nie sú milovníkov zimných športov. Tí, ktorí ale do tejto zimnej skupiny patria, si ešte určite užívajú prachového snehu na obľúbených zjazdovkách, ktoré i teraz hlásia osemdesiat čísel snehovej pokrývky. Toto sú však údaje z Českej republiky, kto vie, ako tomu je v zahraničí. 

S teplejším počasím tiež príde odľahčenie šatníka. Toto ale uvíta snáď každý z nás, pretože takéto vrstvy teplého oblečenia boli naozaj otravné. Stále sa obliekať podľa módy a zároveň aj tak, aby nám bolo teplo, bolo tento rok sotva možné. Moderné kúsky sa však teší na nastávajúce obdobie, kedy konečne budú môcť ukázať všetko, čo sa v nich skrýva. Odhoďte preto hrubé perové bundy alebo zimné teplé parky s kožušinkou! Je čas na džínsové bundy alebo bomberky! 

Predovšetkým u pánov vzniká otázka, aké kúsky oblečenia sú najlepšie pre tak premenlivé počasie, ktoré nastane na jar. Iste sa počíta s džínsy, ktoré môžu byť už aj roztrhané, pretože nám neumrznou kolená. Tiež sa počíta s obľúbenými oversize tričkami a teniskami. Ranná chladno ale ešte túžia po bunde. Akú si však vybrať? 

Na moderné džínsovú bundu je zrejme ešte čas. Vytiahnuť ju bude vhodné napríklad v máji, kedy sa teploty predsa len budú pohybovať o niečo vyššie. Preto je najvhodnejšou voľbou bunda bomber. 

Z mužov robí naozajstné stylistu! Vďaka rôznym farebným kombináciám, ktoré nájdete v kadejakých obchodoch s oblečením, si príde na svoje každý muž. Cenovo sa pohybujú okolo tisícky, čo je za bundu prijateľná cena. Skvele ju zladíte ako ku šiltovke, tak aj k obľúbeným teniskám. Aj k roztrhaným džínsom sa hodia úplne fantasticky! Preto nech už vyrážate na párty s priateľmi alebo s priateľkou do kina, s týmto outfitom nikdy nevstúpite vedľa. Partnerka sa vám určite podriadi a oblečie si bomber bundu rovnakej farby, aby ste vedeli, ku komu patríte.