Jar bude skôr, než možno si myslíte

Nepoznáme ženu, ktorá si dokáže predstaviť leto bez sukní a šiat. Nič nepodtrhne vašu ženskosť práve tak, ako tieto najobľúbenejšie ženské zbrane. Sú také sparné dni, kedy sa ani nič iné nosiť nedá. Sukne aj šaty sú pohodlnými spoločníkmi aj v letnom horúcom dni. Ak sa oblečiete do šiat a sukne, podčiarknete váš pôvab. Ten ešte viac podporíte výberom tých správnych doplnkov. Čo tak elegantný náhrdelník na krk? Nebojte sa experimentovať.

Jarné outfity patrí nielen pre ženy dobrou príležitosťou niečo vyjadriť, ale aj muži majú čím ďalej väčšiu potrebu meniť častejšie šatník, než tomu bolo v minulých rokoch. Možno je to dobre naštartovanú ekonomikou, vyššími platmi, každopádne muži aj ženy túžia každým rokom po niečom novom a jar sa na to priamo ponúka.

Vyberáte Ak tie správne šaty, zamerajte sa na perfektný strih a materiál. Každá žena má iné krivky a vyhovuje jej niečo iné. Niektoré chcú zvýrazniť pas a preto si vyberú vypasované šaty s opaskom, iné dámy chcú skryť bruško, preto zvolí voľnejší model. Aké ale tento rok frčia najviac? V letnom šatníku by vám určite nemali chýbať šaty košeľového strihu.

Výbornou tohtoročné voľbou sú aj dlhé voľné džínsové šaty, ktoré svojim strihom tiež pripomínajú skôr košeľu. Tento báječný strih je nielen veľmi tolerantná k prípadným nedostatkom, ale je aj veľmi pohodlný. Nikde vás nič nebude škrtiť, tlačiť, popínať. Budete si pripadať ako v rozprávke celý deň. Žiadané sú tento rok aj jednofarebné modely, roláky alebo dlhé šaty bez rukávov. Šaty tento rok môžete nosiť aj cez nohavice, takže šaty vytiahnite aj v chladnejších dňoch.

Ak máte rady originálne a hravé kombinácie, iste si zamilujete niektorú zo sukní. Čo sa týka trendov tohtoročného leta, v kurze je rozmanitosť modelov, strihov aj farebných odtieňov. Skrátka ak sa vám podarí outfit dobre zladiť, budete vyzerať skvele v akomkoľvek modeli sukne. Pozor dajte na váš typ postavy, ktorému by mal vyhovovať vybraný strih. Veľmi obľúbené sú sukne do pása, ktoré však nesedí ku každému typu postavy.