Čomu už odzvonilo

Nielen že sme zmenili rok, ale bude potrebné trochu aj zmeniť šatník. S novým rokom k nám prichádza nové trendy a tým starým treba dať zbohom. S niečím sa rozlúčime radi, ale s niečím to pôjde ťažko, pretože sa to stalo našim obľúbeným kúskom. Svet módy je už ale taký a treba sa s tým zmieriť, pokiaľ teda nie je váš šatník nafukovací.

Teraz sa treba zamerať sa na to, aby sme si uvoľnili dostatok miesta v našom šatníku pre tie nové kúsky, ktorým v obchodných domoch rozhodne neodoláme.

Čo vyhodiť

Čo s úplnou istotou tento rok nebudete potrebovať, sú cyklistické nohavice, ktoré sa vo svete stali veľkým módnym hitom. Je pravdou, že u nás sa moc obľúbené síce nestali, ale ak niekto s ich nákupom neodolal, môže ich teraz vylúčiť zo svojho šatníka.

Tiež ak ste vlastníkom niekoľkých párov tenisiek s neobvyklou a širokou podrážkou, tak asi trochu zaplače, pretože aj tieto topánky sú v roku 2020 dosť mimo módu.

Teraz budú asi dosť plakať zlodejíčkovia, pretože z módy vyšli tiež priehľadné tašky a batohy.

Čo nakúpiť

Ak stále ešte vo svojom šatníku nenájdete nejaký ten módny kúsok so zvieracím vzorom, je to obrovská chyba, ktorú je potrebné čo najrýchlejšie napraviť. Tento vzor sa vo svete módy drží už niekoľko rokov a iste to tak bude aj naďalej. Takže sa nebojte, že tento kúsok bude otázkou len tohto roku.

Na svoje si tiež prídu romantické typy, pretože v móde budú jemné blúzky s naberanými rukávmi.

Ak máte rady elegantnú módu, tak vo vašom šatníku rozhodne nesmie chýbať sako dlhšieho strihu. Tento módny kúsok je skvelý pre jeho všestrannosť. Môžete ho obliecť ako na pracovnú schôdzku, tak k džínsom na večerné posedenie.