Hravé topánky do snehu: Vyjdite si vo snehuliach zdobených kamienkami

Aké trendy v zimnej obuvi tento rok panujú? Na svoje si príde každá žena, pretože ponuka je naozaj veľmi rozmanitá. Veľa snehu priamo nabáda k tomu, vytiahnuť zo skrine nejaký model s kožušinkou a naozaj si ho užiť. Bude vám to pristať, až budete tápať snehom v nekonvenčným modeli snehúľ. Zaručene pritiahnete pozornosť ostatných dám, ktoré budú obdivne pozerať. 

Ozdobné aplikácie upútajú 

Určite máte doba nadčasový model klasických snehúľ. Nebojte sa ho oprášiť a znovu vytiahnuť von. Hanbu si tým tento rok rozhodne neurobíte. Možno ale pri pohľade na klasiku do polovice lýtok dospejete k názoru, že by bolo fajn svoj botník niečím pekným zimnom oživiť. Potom vedzte, že tento rok veľmi letí nízke snehule k členkom. S úspechom sa na nich kombinujú rôzne materiály a efekty. Môžu je zdobiť treba bambuľky, efektné kožušinka, mašle, aplikácia iných materiálov na základnú látku vrátane trblietavých a nemusíte sa báť ani výrazného zdobenia napríklad trblietavými kamienkami rôznych farieb. Ozdobnosť vyzerá pekne, sviežo a krásne rozsvieti vaše zimné dni. 

Skúste si farby aj retro zo 70. rokov 

Pokiaľ ide o farby snehúľ, čižiem a zimné členkové obuvi, veľmi trendy je čierna. Dá sa vziať prakticky ku všetkému a čiernu proste nikdy nič nepokazíte. Podobne šik je ale aj biela. Budete v nej budiť dojem nepoškvrnené zimnej kráľovnej. Môžete si ale dovoliť aj určitú hravosť. Dievčenskú typy sa vôbec nemusí hanbiť za jemnú ružovú, premýšľavé dámy môžu siahnuť po tajomnej fialovej. Ak chcete v ostatných prebúdzať život a nebyť spiace princeznou, vyberte pokojne aj ohnivo červenou. Modrá je potom farbou stability a pokoja, ktorá bude pasovať k množstvu kúskov vo vašom šatníku. Retro sa in vždy a tentoraz sa ľudia vracajú k štýlu 70. rokov. Blokové podpätky, sýte farby, velúr oživený treba vloženým kúskom farebného materiálu – tým rozhodne neoľutujete.